Teşkilat Dizisi 12 Aralık Reyting Sonuçları! Çağlar Ertuğrul Reytingleri Etkiledi Mi?

Teşkilat Dizisi 12 Aralık Reyting Sonuçları! Çağlar Ertuğrul Reytingleri Etkiledi Mi?

Teşkilat dizisi pazar akşamları ekrana geliyor. Teşkilat dizisi 12 Aralık Reyting sonuçları, Çağlar Ertuğrul reytingleri etkiledi mi?

Son zamanların tartışma konusu Teşkilat dizisi reytinglerini neden etkilesin? Geçtiğimiz günlerde bir ödül töreninde Tamer Karadağlı’nın Nihal Yalçın ile yaşadığı polemik  uzun süre gündemi meşgul etmişti. Tamer Karadağlı sunuculuğunu yaptığı ödül töreninde Nihal Yalçın konuşmasını sürdürürken ödülü eline vermiş ve bu Nihal Yalçın tarafından yanlış karşılanmıştı. Ülkede Nihal Yalçın’a hak verenler ve Tamer Karadağlı’ya hak verenler olarak bir kaos yaşanmıştı. Şimdi bu olayın Teşkilat dizisi 12 Aralık Reyting sonuçları ile bağlantısını aktaracağız.

Teşkilat dizisi 12 Aralık pazar reytinglerini Çağlar Ertuğrul etkiledi mi? Reytingler düştü mü? 2021 Altın Kelebek ödül töreninde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Çağlar Ertuğrul sahneye çıktığında, Tamer Karadağlı’ya atıfta bulunarak arkasına dönmüş ve birileri minik yapıyor sandım diyerek seyirciyi güldürmüştü. Fakat bu davranışı Tamer Karadağlı tarafında yer alan insanları kızdırmıştı. Ve seyirci Çağlar Ertuğrul’u protesto etmişti. Şimdi ise 12 Aralık Teşkilat dizi reytingleri çokça merak ediliyor.

Çağlar Ertuğrul’un bu davranışı Teşkilat dizisi reytinglerini etkilemedi. Oyuncu kullandığı Sosyal medya hesabı üzerinden sadece mizah amaçlı bir davranış olduğunu açıkladı. Kimi kesim onu suçlayıp protesto etse de kimi kesim esprili davranışını hoş görülü olarak karşıladı.

Etiketler