Teşkilat Dizisi Final Mi Yapacak Sezon Finali Mi?

Teşkilat Dizisi Final Mi Yapacak Sezon Finali Mi?

TRT ekranlarında yayınlandığı günden itibaren ses getiren Teşkilat dizisi final mi yapacak sezon finali mi?

Aldığı Reyting ve izlenme oranlarıyla yeni bir rekora imza atan Teşkilat dizisi başarıyla devam ediyor. Şimdiden izleyenlerin pazar akşamı tek planı haline gelen dizinin final mi yapacağı yoksa sezon finali yapıp 2. Sezon devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Teşkilat dizisi için büyük bir emek harcanıyor. Hem maddi hem de manevi yönden dev bir mücadele veriliyor.

Teşkilat Dizisi Final Mi Yapacak Sezon Finali Mi?

Başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Tuncer Salman, Serdar Yeğin ve Mesut Akusta gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını TIMS&B prodüksiyona bağlı olan Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Yönetmen ise başarılı isim Yağız Alp Akaydın. Ve dizi çok büyük bir başlangıç yaparak ilk bölümüyle reytinglerde birinci oldu. Dizide Milli İstihbarat Teşkilatının ne kadar büyük fedakarlıklarla vatan için mücadele verdiğini anlatıyor.

Ülkenin önemli mühendislerine düzenlenen suikastın sonucunda teşkilatın bunu düzenleyenlerin tespiti için kurduğu profesyonel ekibin hummalı mücadelesini izleyeceğiz. İlerleyen bölümlerde izleyenleri daha heyecanlı anlar bekliyor. Teşkilat final mi yapacak sezon finali mi sorusuna gelindiğinde ise dizinin 2. Sezon anlaşması için masaya oturuldu. Ve Teşkilat dizisinin yeni sezonunda yani 2021-2022 döneminde devam etmesine karar verilecek.

Dev bir bütçe ayrılan dizinin çekimleri yabancı filmlerin kalitesini aratmıyor. Bu kadar başarılı bir yapımın Türk televizyonlarında yayınlanması çok gurur verici. Teşkilat dizisinin devam edip etmemesi hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizi müzikleri, çalan şarkılar görmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum

  1. Teskilat dizisi insallah final yapmaz caglar da ayrilmaz kadro super dizi heyecanli ikinci sezon bolumlerini sabirsizlikla bekliyoruz