Teşkilat Dizisi Hapishaneden Çıkan Kim? Adı Ne?

Teşkilat Dizisi Hapishaneden Çıkan Kim? Adı Ne?

Teşkilat dizisi mükemmel bir bölüm ile İzleyenleri ekrana kilitledi. Teşkilat dizisi hapishaneden çıkan kim? Adı ne?

Teşkilat dizisi 18 Aralık pazar Akşamı yayınlanan yeni bölümünde heyecan dolu final sahnesi ile izleyenleri etkiledi. Diğer taraftan dizide beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Hapishaneden çıkan ve Serdar’a benzerliği İle dikkatleri üzerine çeken kişi kim? Tüm detaylar araştırılıyor çok yakında paylaşacağız. Teşkilat dizisi 19 Aralık akşamı yayınlanan bölümde hapisten çıkan kim sorusu her yerde çok araştırıldı.

Nemsis planını bir kaç bölümdür duyuyoruz. Ülkeyi içten parçalamak için yapılan haince bir plan. Bu plan dahilinde Serdar kaçırılmış ve onun beyninde yer alan karar verme  mekanizması çeşitli yöntemlerle ele geçirilmişti. Fakat  Serdar bu durumdan kurtulmayı başarmıştı. Ona ikizi kadar çok benzeyen bir isim diziye dahil olacak. Ve ilerleyen bölümlerde Serdar’ın yerine gececek. Bu zaman dilimi teşkilat ekibi  için oldukça zor gececek. Teşkilat dizisi hapisten çıkan kimdi? Sorusunu yanıtladık. Konuyla ilgili eklemek istediklerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Teşkilat dizisi son bölümde hapisten çıkan adam kadar adamın nasıl çıktığı da dikkat çekiyor. Çünkü bir hapishane müdürünün kendi insiyatifinde birini tahliye etmesi imkansız. Bu durum sonraki bölümlerde açıklığa kavuşturmalı. Ayrıca hapishaneden çıkan kişinin yeni bir oyuncu olmadığını Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul olduğunu da açıklamak isteriz. Son zamanlarda gerçek hayatta yaşadığı polemiklerle gündemde olan  Çağlar Ertuğrul dizide uzun süre devam edecek.

Etiketler