Teşkilat Dizisi Hulki Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?

Teşkilat Dizisi Hulki Neden Yok? Ne Zaman Gelecek?

Teşkilat dizisi diğer dizilerin aksine tüm gücüyle sezona devam ediyor. Teşkilat dizisi Hulki neden yok? Ne zaman gelecek?

Teşkilat dizisinin oyuncularından Hulki karakterine hayat veren Nihat Altınkaya ve Zehra rolüyle büyük beğeni toplayan Deniz Baysal kısa süre önce koronavirüs nedeniyle tedavi gördü. Hulki rolüyle tanınan Nihat Altınkaya diziye önümüzdeki haftalarda devam edecek. Teşkilat dizisi Hulki neden yok sorusunu yanıtladık sizin için.

Ekranların en çok izlenen projelerinden biri olmayı başaran Teşkilat dizisi kahramanlık ve milli benlik duygularını güçlendiriyor. Her bir oyuncu da bu konu da çok başarılı. Hepsi özenle seçilmiş. Deniz Baysal başta olmak üzere Nihat Altınkaya en çok sevilen oyuncu oldu. Ve dizide son iki haftadır görülmemesi de izleyiciyi meraklandırdı. Daha önce Deniz Baysal günümüzün salgın hastalığı Covit19 nedeniyle evinde tedavi gördü ve sağlığına kavuştu.

Şimdi ise dizinin renkli isimlerinden Hulki karakteri tedavi sürecinde. Tedavisi tamamlandıktan sonra en kısa zamanda sete geri dönecek. TRT ekranlarının en prestijli dizisi Teşkilat tam kadrosuyla sezon finaline kadar izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

<<Teşkilat dizisi Amir Fadi’nin oğlu gerçekte kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Şef (Ceren Babası) kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Leyal kim görmek için tıkla>> 

<<Teşkilat Mervan kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler