Teşkilat Dizisi Hulki Ölecek Mi?

Teşkilat Dizisi Hulki Ölecek Mi?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat pazar akşamlarına damga vuruyor. Teşkilat dizisi Hulki ölecek mi? Teşkilat dizisi Hulki neden yok?

Hulki karakterinin son zamanlarda yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle dizide bir süre yer almayacak. Kendisi koronavirüs nedeniyle bir süre daha dizide yer almayacak. Hem komik ve eğlenceli hem de gözü kara bir vatanperver bir karaktere hayat veren oyuncu.

MİT’in alanında başarılı isimlerini bir araya toplayarak ülke üzerine düzenlenen suikastleri bertaraf etmek amaçlıyla kurulan ekibin her hafta başarılarını izliyoruz. Teşkilat dizisi çok sevildi ve çok beğenildi. Teşkilat dizisinde özellikle Hulki karakteri çok heyecanla izleniyor. Rainer operasyondaki başarısızlığını affettirmek için Hulki’yi Zayed Fadi’ye teslim etti. Teşkilat dizisi Hulki ölecek mi? Öldü mü? Hulki neden yok?

Türk İstihbarat ekibi Leyal’i ele geçirmiştir. Zayed Fadi Türk istihbarat ekibinin eline geçen Leyal’i Irak’a getirilmesini istemiş ve karşılığında Hulki’yi verecektir. Hukuki uzun bir mücadelenin ardından kurtulacak. Ölmeyecek. Hulki vatanı uğruna gözünü bile kırpmadan kendini feda edecek güce ve yüreğe sahip olduğu kadar da eğlenceli bir isim.

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek içi tıkla>>

<<Teşkilat dizisi Leyal kim görmek içi tıkla>>

Etiketler