Teşkilat Dizisi Kasım Kim? Rol Aldığı Projeler Neler?

Teşkilat Dizisi Kasım Kim? Rol Aldığı Projeler Neler?

Teşkilat dizisi her geçen gün başarı ivmesini artırıyor. Teşkilat dizisi Kasım kim? Rol aldığı projeler neler?

Pazar akşamları izleyenleri ekrana kilitleyen Teşkilat dizisinin son bölümünde Mete Başkan bir saldırının kurbanı oluyor. Fadi’nin planladığı Ceren’in harekete geçirdiği olayın ardından Teşkilat ekibi intikam için harekete geçti. Türkiye Devleti adına bir an önce Fadi’nin bulunup cezasının verilmesi için vakit kaybetmeden planlanır. Teşkilat dizisinde Fadi’ye ulaşmanın yolunun öncelikle Kasım’ın bulunması gerektiği olduğuna karar verildi. Ve Fadi’nin kara kutusu olan Kasım’ı ele geçirmek için operasyon başlar.

Teşkilat Dizisi Kasım Kim? Rol Aldığı Projeler Neler?

Teşkilat dizisi son bölümde yine oldukça heyecanlı bir bölüm izledik. Bölümün sonunda her zaman iyilerin kazanmadığını gördük. Başarılı bir moderatör olan Mete Başkan Fadi’nin hain tuhafına maruz kaldı ve bir drone tarafından vuruldu. Mete Başkan hastanede verdiği ölüm kalım mücadelesini kazanacaktır. Fakat intikamı yerde kalmayacak. Fadi, Kara kutusu Kasım’ın ölümünü de göze alarak ekinin ölüm emrini verecek.

Teşkilat ekini bu pusunun da üstesinden başarıyla ve hakkıyla gelecek. Ekipten herkes hayatta kalmayı başaracak. Teşkilat dizisi Kasım Fadi’nin bütün örgütsel faaliyetlerini bilen onun adamlarından biridir. Bu Kasım karakterine hayat veren oyuncuyu araştırıyoruz sizler için paylaşacağız. Sizler Kasım karakteri ile tahmininiz varsa yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Teşkilat yeni bölümüyle 25 nisan pazar akşamı TRT ekranlarında olacak.

<<Teşkilat Şef (Ceren Babası) kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Leyal kim görmek için tıkla>> 

<<Teşkilat Mervan kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler