Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda

Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal’ın başrollerini paylaştığı Milli İstihbarat teşkilatını konu alan Teşkilat dizisi ne zaman başlayacak, hangi kanalda? ayrıntılar haberimizde.

Tims&B yapımı olan Teşkilat dizisi son dönem yeni dizileriyle bomba projeleri bünyesine alan TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin çekimlerinde geçtiğimiz günlerde başladı. Teşkilat dizisinin ekibi Söz dizisine imza atan ekip ile aynı. Söz dizisinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni Teşkilat dizisi için tekrar bir araya geldi.

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Hangi Kanalda

Tims&B yapım tarafından Trt 1 için hazırlanan Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda Söz dizisinin de yönetmeniliğini yapmış Yağız Alp Akaydın oturuyor. Teşkilat dizisi Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alacak bir casusluk ve aksiyon dizisi olacak. Dizinin konusu tam olarak açıklanmadı ancak Milli İstihbarat Teşkilatı’nı, işleyişini, ajanlığı konu alacağı biliniyor.

Dizinin başrollerinde daha önceden Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte oynayan Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal isimleri yer alıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Altay Uluışık, Enes Nalbant, Mesut Akusta ve Ezgi Şenler gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin çekimleri okuma provalarının ardından geçtiğimiz günlerde başladı. Dizi ekibi çekimler için İstanbul dışına Ankara’ya gitti. Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara’da yapılıyor. Teşkilat dizisi ekibi Ankara’da çekim yaparken 17 Aralık Perşembe günü talihsiz bir olay yaşadı. Dizi de yangın sahnesi çekilmiş ve çekim sonrası söndürüldüğü zannedilen set yeri ekibin dağılmasından sonra gece geç saatlerde yangın çıkmıştır.

Dizinin çekimleri bu talihsiz olaydan sonra ara vermeden çekimlere devam etmiştir. Yeni yılın ilk ayına yetişmesi için hummalı bir şekilde çalışılmaktadır. Trt’nin beklenen yeni dizisi için henüz net bir tarih verilmedi. Dizinin fragman tanıtımı henüz yapılmadı. Ancak yakında tanıtım teasarı yayınlanacağını ve Ocak ayında ekranlara gelmesini bekliyoruz.

 

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler