Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Trt yeni dizilere doymuyor bir yenisi daha ekranlara geliyor. Milli İstihbarat teşkilatını konu alan Teşkilat dizisi nerede çekiliyor, set adresi? ayrıntılar haberimizde.

Tims&B’nin TRT için çekeceği Teşkilat dizisi geçtiğimiz günlerde sete çıktı. Söz dizisinin başarısından sonra yapımcısı, senaristi ve yönetmeni bir araya gelerek Teşkilat dizisi için kolları sıvadı.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor? Set Adresi

Tims&B yapım tarafından Trt 1 için hazırlanan Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda Söz dizisinin de yönetmeniliğini yapmış Yağız Alp Akaydın oturuyor. Teşkilat dizisi Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alacak bir casusluk ve aksiyon dizisi olacak. Dizinin konusu tam olarak açıklanmadı ancak Milli İstihbarat Teşkilatı’nı, işleyişini, ajanlığı konu alacağı biliniyor.

Dizinin başrollerinde daha önceden Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte oynayan Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal isimleri yer alıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Altay Uluışık, Enes Nalbant, Mesut Akusta ve Ezgi Şenler gibi önemli isimler yer alıyor.

Dizinin çekimleri okuma provalarının ardından geçtiğimiz günlerde başladı. Dizi ekibi çekimler için İstanbul dışına Ankara’ya gitti. Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara’da yapılıyor. Teşkilat dizisi ekibi Ankara’da çekim yaparken 17 Aralık Perşembe günü talihsiz bir olay yaşadı. Halkın girmesi yasaklanan Saraçoğlu Mahallesi’nde, TRT için hazırlanan Teşkilat dizisinin çekildiği ve 17 Aralık Perşembe günü saat 22.00’de çekim yapılırken yangın çıktığı öğrenildi.

Teşkilat dizisinin çekimlerini yapmak için saat 22.00 sularında Dip Sokak’taki binalara girmişler. Senaryoda yatak odasında yangın çıkacakmış. Gece saat 01.40’ta yangını söndürerek çıkmışlar. Ancak gece saat 03.00 sularında yangın çıkmış ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı müdahale ederek yangını söndürmüş. Bu duruma Mimarlar Odası Ankara Şubesi sert bir şekilde tepki göstermiş tarihi semtte dizinin çekilmesine izin verilmemesi gerektiğini söylemiştir.

 

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler