Teşkilat Dizisi Oyuncuları, Konusu, Kim Kimdir?

Teşkilat Dizisi Oyuncuları, Konusu, Kim Kimdir?

Teşkilat dizisi oyuncu Kadrosu tamamlanmaya  devam ediyor. Teşkilat dizisi oyuncuları, konusu ve kim kimdir konuları şimdiden araştırılmaya başladı. TRT ekranlarının iddialı dizisi Teşkilat ile ilgili tüm oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları, Konusu, Kim Kimdir?

Tims&B’nim TRT için çekeceği teşkilat dizisi bugünlerde sete çıktı. İstanbul dışında Ankara’da çekilecek olan dizide Yağız Alp Akaydın yönetmenliğini üstleniyor. Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Mesut Akusta ve Ezgi Şenler yer alıyor.

Teşkilat dizisi Serdar – Çağlar Ertuğrul Kim?

Son olarak Afili Aşk dizisinde izlediğimiz Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini  Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü okuyarak tamamlamıştır. Benim İçin Üzülme dizisiyle başlayan kariyerine, Medcezir, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler, Fazilet Hanım ve Kızları, Afili Aşk dizilerinde rol alan Çağlar Ertuğrul, Biz Size Döneriz, Dağ 2, Dağ ve Bana Masal Anlatma projeleriyle devam etmiştir.

Teşkilat dizisi Zehra – Deniz Baysal Kim?

05.04. 1991 tarihinde İzmir’de ailenin en küçüğü olarak doğmuştur. 10 yaşında başlayan oyunculuk merakı onu Karşıyaka Belediyesi Tiyatro Bölümünde eğitim almaya teşvik etmiştir. 2009 yılında Celal Bayar Üniversitesinde Dış Ticaret Bölümünde lisans eğitimi almaya başladı. Başarılı oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler sırasıyla, Derin Sular, Aşk Ekmek ve Hayaller, Kayıp Şehir, Babalar ve Evlatlar, Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları, Söz ve 7. Koğuştaki Mucize. Şarkıcı Barış Yurtçu ile evlidir.

Teşkilat dizisi Ceren – Ezgi Eyüboğlu kim?

Son zamanlarda Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile yaşadığı aşkla gündemde olan güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezundur. Oyunculuk alanında Bahçeşehir Üniversitesinde master yapmıştır. 2013 yılında  Muhteşem Yüzyıl filmiyle ekran macerası başlamıştır. Sırasıyla rol aldığı projeler; Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Yasak, İntikam, Yaşan Dünya, Sudan Bıkmış Balıklar, Kalbim Seni Seçti, Kutsal Damacana, Arka Sokaklar, Senin Uğruna. 2016 yılında Kaan Yıldırım ile evlenmiş fakat 2019 yılında boşanmıştır.

Teşkilat dizisi Hakkı – Tuncer Salman Kim?

1965 yılında dünyaya gelen oyuncu 1992 yılında Emret Bakanım isimli diziyle ekran yaşantısına başlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezundur. Kuşlarla Yolculuk, Şuursuz Aşk, Kalbimin Sultanı, Dayan Yüreğim, Posta Kutusu, Ankara Yazı Veda Mektubu, Şartlı Tahliye, Kördüğüm, Kurtlar Vadisi Pusu, Osmanlı Tokadı, Dila Hanım, Kötü Yol, Kurtuluş Son Durak, Bitmeyen Şarkı, Annem, Hokkabaz, Son Osmanlı, Saklambaç, Organize İşler, Düşler ve Gerçekler, Gelin, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Prag’a Ne Dersin, Beşik Kertmesi, Vizontele, Emret Bakanım

Teşkilat dizisi Mete – Mesut Akusta Kim?

Mesut Akusta, 22 Şubat 1964 Konya doğumludur. 1985 yılında Ankara’ da çocuk oyunu ile tiyatroya başladı. Hadi Çaman Yedi Tepe Oyuncularına katıldı. Fehim Paşa Konağı, Atları da Vurdular ve Şerefe Yirminci Yüzyıl adlı müzikallerde görev aldı. Ayrıca 1993 yılında Rumuz Sev Beni filminin yönetmen ekibinde görev aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimi 1993 yılında Son Söz Sevginin dizisi ile yaşadı. Ardından pek çok tiyatro, dizi ve filmlerde rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel gibi önemli yapımlarda yer aldı. 2013 yılında Karagül dizisindeki Kendal Şamverdi karakteri ile sevildi ve tanındı. 2019 yılında Yüzleşme dizisinde Rıza karakterini canlandırdı. Aynı yıl 7. Koğuştaki Mucize filminde oynadı. Son olarak 2020 yılında Babil dizisinde Süleyman karakterini canlandırdı. Dizinin final yapması ile usta oyuncu Teşkilat dizisi için anlaştı.

Teşkilat Dizisi Tesbihçi – Yavuz Bingöl Kimdir?

Yavuz Bingöl, 7 Ekim 1964 İstanbul doğumludur. Aslen Karslı’dır. Babası edebiyat öğretmeni Yılmaz Bingöl ve annesi de halk ozanı müzisyen Şahsenem Bacı’dır. Yavuz Bingöl’ün iki kardeşi vardır. Ortaokulu ikinci sınıfta bırakarak Ankara Devlet Konservatuarı Korno-Piyano Bölümüne girdi.

1979 yılında konservatuara müziğe ara verdi. 1983 yılında İzmir’de yaşadığı dönemlerde yeniden müziğe başladı.1984 yılında askere gitti. 18 ay boyunca Erzurum ve Kars orduevlerinde müzikle ilgili çalışmalar yaptı.İlk solo albümünü 1995 yılında Sen Türkülerini Söyle adıyla çıkardı. Ardından pek çok albüm çıkardı.

İlk oyunculuk deneyimini 1998 yılında Cumhuriyet filmiyle yaşadı. Ardından Salkım Hanımın Taneleri, O Şimdi Asker, Zerda, O Şimdi Mahkum, Eve Dönüş, Beyaz Melek, Üç Maymun, Gecenin Kanatları, 72. Koğuş, Aşk Zamanı gibi birçok dizi ve filmlerde rol aldı. Son olarak 2016 yılında Sevda Kuşun Kanadında projesinde rol alan oyuncu uzun bir aradan sonra Teşkilat dizisi ile ekranlara dönüyor.

Teşkilat Dizisi Pınar – Ezgi Şenler kim?

En son Çatı Katı Aşk dizisinde izlediğimiz Ezgi Şenler, 28.01.1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nden mezundur. Rol aldığı projeler; Bodrum Masalı, Canevim, Nefes Nefese ve Çatı. Katı Aşk.

Teşkilat Dizisi Hulki – Nihat Altınkaya Kimdir?

Tam adı: Nihat Alptuğ Altınkaya’dır. Nihat Altınkaya, 28 Eylül 1979 Karabük doğumludur. Rizeli bir ailenin ortanca çocuğudur. İlk, orta ve lise eğitimini Karabük’te tamamladı. Karabük Demir Çelik Lisesi’nde ve Ankara Emlak Bankası Spor Kulübü’nde iki sene profesyonel voleybol oynamış, sakatlandığı için voleybolu bırakmıştır. Modellik yapmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında Kurtlar Vadisi dizisi ile yaşadı. Ardından Birbir Gece, Yaprak Dökümü, Dudaktan Kalbe, Kurtlar Vadisi Pusu gibi önemli dizilerde rol aldı. 2009 yılında Aşk Üçgeni, En Mutlu Olduğum Yer Turquaze sinema filmleriyle beyaz perdeyle tanıştı.  Daha sonra Karadayı, Kara Para Aşk, Yüksek Sosyete, dizilerinde rol aldı. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Söz dizisinde Yarbay Erdem Kaçmaz karakterini, 2019 yılında Elimi Bırakma dizisinde Barış karakterini canlandırdı.

Teşkilat Dizisi Zayed Fadi – Mehmet Usta Kimdir?

Mehmet Usta, 20 Şubat 1973 Düzce doğumludur. Aslen Trabzonludur. Aksaray Mahmudiye İlkokulu ve Davutpaşa Lisesini bitirdi. Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezundur. Ardından master eğitimini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde  “Modernlik ve Modernleşme Ekseninde Geleneksel Türk Tiyatrosu” teziyle tamamladı.

İlk oyunculuk deneyimini 1993 yılında Süper Baba dizisi ile yaşadı. Ardından Ruhsar, Ekmek Teknesi, Bez Bebek, Leyla ile Mecnun, Bir Yusuf Masalı gibi birçok film ve dizi filmde oynadı. Son olarak 2020 yılında Bizim Hoca 2 sinema filminde rol aldı.

Teşkilat Dizisi Uzay – Serdar Yeğin Kimdir?

Serdar Yeğin, 1 Ocak 1980 Bursa doğumludur. Küçük yaşta Bursa Tayyare Kültür Merkezi’nde oyunculuk kurslarına başladı. Daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuğa adım attı. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde iki yıl okuduktan sonra 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü kazandı. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Azad dizisi ile yaşadı. Daha sonra Herşey Aşk İçin, Günahım Neydi Allah’ım, Çemberimde Gül Oya dizilerinde rol aldı. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncu son olarak 2018 yılında Sen Anlat Karadeniz dizisinde ve Aliya dizilerinde rol aldı. Uzun zamandır ekrana ara veren oyuncu Teşkilat dizisi ile geri dönüyor.

Teşkilat Dizisi Gürcan – Ahmet Uğur Say Kimdir?

Ahmet Uğur Say, 16 Ekim Manisa doğumludur. Afyon Kocatepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Ardından Celal Bayar Üniversitesi Yeni Türk Edebiyatı bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Manisa Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda görev yapmaktadır. Komedi Türkiye ve Artiz Mektebi isimli komedi güldürü skeçlerinde oyunlarını sergilemiştir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Alexander karakterini canlandırmıştır. Birçok dizilerde rol alan oyuncu son olarak Vatanım Sensin dizisinde Lütfü karakterini canlandırdı.

Teşkilat Dizisi Enes Nalbant Kimdir?

Enes Nalbant, 1996 Ankara doğumludur. Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi’nden mezundur. Oyunculuk eğitimini Ankara Kulis Sanat Merkezinde aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2018 yılında Beni Bırakma dizisi ile başladı Ardında 2019 yılında Her Yerde Sen dizisinde Enes karakterini canlandırdı. Son olarak Sevdim Seni Bir Kere günlük dizide yer alan oyuncu dikkatleri çekti. Hasan Güngör Talent Manegemet ajansına kayıtlı olan Eneshan Nalbant, 9 Mart 2020’de Fashion TV, Modellik ve Defile yarışmasına katıldı ve finalinde defile yaptı.

Rol Aldığı Diziler:

2019-2020-Sevdim Seni Bir Kere

2019-Her Yerde Sen (Enes)

2018-Beni Bırakma

Teşkilat Dizisi Atılay Uluışık Kim?

Atılay Uluışık, 1977 Adana doğumludur. Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. Bizimkiler dizisinde 1989-2001 arası 13 sezon boyunca rol almış, bu dizide canlandırdığı Ali karakteriyle ün kazanmıştır. 2013 yılında Doksanlar dizisinde Öğretmen Kemal rolünü canlandırdı. Son olarak 2014 yılında Kara Para Aşk dizisinde Ege karakterini canlandıran oyuncu 2018 yılında da Yalnız Hayaller Kaldı sinema filminde rol aldı. Uzun bir aradan sonra Teşkilat dizisi ile ekranlara dönüyor.

<<Teşkilat dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Kardeşlerim dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Gönül Dağı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

Etiketler

1 Yorum