Teşkilat Dizisi Pascal Kim? Rol Aldığı

Teşkilat Dizisi Pascal Kim? Rol Aldığı

Trt’nin çok iyi bir başlangıç yapan Teşkilat dizisi yayın hayatına başladı. Teşkilat dizisi Pascal kim? Gerçek adı nedir?

İlk bölümüyle büyük ses getiren Teşkilat dizisinin oyuncuları özenle seçilmiştir. Bu isimlerden biri de Pascal karakterine hayat veren oyuncu oldu. Ekranlarda görmeye alışık olmadığımız bu oyuncunun kariyeri de merak ediliyor. Muhteşem kurgusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla çok beğenilen dizinin karakterlerini sizler için paylaşacağız.

Teşkilat Dizisi Pascal Kim? Rol Aldığı Diziler

Dizinin ilk bölümünde SİHA  mühendislerine yapılan saldırının başrolü olan ajan Pascal, kendini Fransızca öğretmeni olarak tanıtmış ve Türk bir kadınla evlenmiştir. Görev zamanı geldiğinde karısını dahi öldürerek arkasında onu tanıyan kimse bırakmamıştır. Şimdi ise Milli İstihbarat Teşkilatı Pascal’ın peşindedir. Nefes kesen bir mücadele.

Teşkilat Dizisi Pascal – Mike Van Der Lee Kim?

Pascal karakterine hayat veren oyuncu Mike Van Der Lee’dir. Daha öncedeki yer aldığı projelerden 2010 yılında Yarım Kalmış Hesaplar, 2011 yılında Tehlikeli İlişkiler filminde yer almıştır. 2011 Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde yabancı bir yönetmen rolünü canlandırdı. 2014 yılında Hıyanet Sarmalı dizisinde İgor adında bir Rus tetikçi rolünde oynadı. Aynı yıl Yusuf Yusuf filminde Papanın baş koruması rolünü canlandırdı. Ardından 2017-2018 yılları arasında Kalk Gidelim dizisinin set fotografçısı görevini üstlendi. Son olarak Teşkilat dizisinde Fransız bir ajan olup Şirket için çalışan Pascal karakterini canlandırmaktadır.

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler