Teşkilat Dizisi Şef (Ceren’in Babası) Kim?

Teşkilat Dizisi Şef (Ceren’in Babası) Kim?

Teşkilat dizisinde heyecan artarak devam ediyor. Teşkilat dizisi  Şef (Ceren’in babası) kim? Daha önce oynadığı diziler neler?

Başrollerinde Mesut Akusta, Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul gibi bir çok başarılı ismin yer aldığı farklı hikayesiyle dikkatleri çeken Teşkilat dizisinde bu hafta yeni bir isim dikkat çekiyor. Her hafta başka bir ismin dikkatleri üzerine çektiği diziye dahil olan her bir oyuncu çok araştırılıyor. Teşkilat dizisi  Şef kim?

Teşkilat Dizisi Şef (Ceren’in Babası) Kim?

Onu yetiştiren kişi olduğunu öğrendiğimiz  şef karakteri hakkında çok araştırmalar yapılıyor. Ceren’in bağlı olduğu ve onunla ilgili tüm kararları sadece onun vereceğini söyleyen bu kişi oldukça güçlü.  Ceren’in geçmişinden gelen bir tanıdık olarak izleyeceğimiz bu isim Serdar’ın önemli bir isim olduğunu söylüyor ve Ceren’in yanındaki kişiyi öldürüyor. Böylesine soğuk kanlı bir şekilde cinayet işleyen bu kişi kim? Ceren ile iş birliği yapmasının onu korumasının sebebi ne?

Teşkilat dizisinde adını sık sık duyacağımız bu esrarengiz kişinin Fransa’ya çalışan bir ajan olduğunu düşünüyoruz.

Teşkilat dizisi Şef – Ahmet Utlu Kimdir?

Ahmet Utlu, 1960 yılı Ankara doğumludur. Gazi Üniversitesi Basın Yayın Bölümü mezundur. Kariyerine ilk olarak 1991 yılına kadar Sabah Gazetesi’nde gazeteci-fotoğrafçı olarak başladı. Daha sonra serbest gazeteci ve fotoğrafçı olarak çalışmaya devam etti. 1992 yılına kadar foto muhabirlik ve Savaş muhabirliği yaptı.1992 yılında Renç Koçibey’le birlikte Paris-Dakar rallisine katılarak Türkiye’yi temsil etti. 1993-1997 yılları arasında Sezen Aksu ile evli kaldı.
1995 yılında Türkiye’de Castrol’un sponsorluğu altındaki belgesel film projesini motosikletle İstanbul-Nepal arasında Güneş doğudan yükselir adlı belgesel olarak yayınlandı. 1997’de ‘Suyun doğduğu yere’ adı altında yine Castrol’un sponsorluğunda, Castrol Voyager adlı ekibiyle Afrika’yı ve Nil’in kaynağına yolculuğu içeren bir başka belgesel gerçekleştirdi.
Utlu, 1997 yılında Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan ve Moğolistan’ı içeren ‘Steplerin Üzerinde, Gökmavinin Altında’ adlı Orta Asya’yı içeren bir başka Castrol Voyager belgeselinin çekimlerini tamamladı. Castrol Voyager Australia belgeselinin hazırlık çalışmalarına devam ediyor.
Ahmet Utlu’nun kurduğu Yol Film adlı prodüksiyon şirketi, Türkiye içinde ve yurtdışında belgeseller çekmeyi sürdürmektedir. 2017 yılında Söz dizisinde yabancı büyükelçi rolünü canlandırmıştır.

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Leyal kim görmek için tıkla>> 

<<Teşkilat Mervan kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler