Teşkilat Dizisi Serdar Öldü Mü? Diziden Çıktı Mı?

Teşkilat Dizisi Serdar Öldü Mü? Diziden Çıktı Mı?

TRT ekranlarının iddialı dizisi Teşkilat yayın hayatına son sürat devam ediyor. Teşkilat dizisi Serdar öldü mü? Diziden çıktı mı?

Çağlar Ertuğrul’un hayat verdiği MİT’in en güvenilir ve cesur üyelerinden birine hayat veren Serdar ölecek mi? Yayınlanan son bölümde haftanın finalinde kendisine uygulanan zihin okuma ve ele geçirme uygulamasından kurtulmak isteyen Serdar son anda nabzının durmasının ardından Zehra’nın kollarında kaldı.

Teşkilat Dizisi Serdar Öldü Mü? Diziden Çıktı Mı?

Teşkilat dizisiniz gözde oyuncusu Serdar ölmeyecek. Diziden ayrılmayacak son anda hayata tutunmayı başaracak. Dizide mükemmel bir performans sergileyen ve başarısıyla kendine hayran bırakan Çağlar Ertuğrul son anda hayata tutunacak. Tam dizinin bu kadar heyecan dolu bir anda bitmesi ve gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümün fragmanının verilmemesi çok üzücü olsa da biz sizler için kesin bilgiyi paylaşıyoruz.

Dizinin en önce çıkan ismi olan Serdar daha uzun bölümler seyirci karşısına çıkacak. Serdar ve Zehra için bundan sonra tutkulu bir aşk başlayacak. Teşkilat dizisi Serdar öldümü konusunun dışına çıkmamak adına farklı konular hakkında tüyolar veremiyoruz. Siz izleyicilerin merak ettiği Çağlar Ertuğrul’un hayat verdiği gözü kara Teşkilat üyesi diziden ayrılmıyor.

Teşkilat dizisinde diğer gelişmelerin önüne geçen Serdar’ın son anda ölümle burun buruna gelmesi çok heyecanlı oldu. Bu tür heyecanlı sahneler senaristlerin kaleminden her zaman çıkıyor. Dizinin gelecek bölüm heyecanını daha diri tutmak için. Teşkilat dizisi son bölümde çalan şarkıyı kimin seslendirdiğini de bir başka haberimizde paylaştık.

<<Teşkilat dizisi çalan yol arkadaşım şarkı sözleri kim söylüyor görmek  için tıkla>>

Etiketler