Teşkilat Dizisi Zayed Fadi’nin Oğlu Kim?

Teşkilat Dizisi Zayed Fadi’nin Oğlu Kim?

Teşkilat dizisi her hafta başarısını artırmaya devam ediyor. Teşkilat dizisi Zayed Fadi’nin oğlu kim? merak edilenler…

Diziye yeni dahil olan oyuncunun adı Oğuzhan Kayra Koç. Son zamanların en çok izlenen dizi projelerinden biri olan Teşkilat ile ilgili merak edilenler her geçen gün artıyor. Zayed Fadi’in oğlu ile ilgili son bölümde geçen bir cümle konunun  bu kadar araştırılmasına neden oldu. Diziye yeni dahil olan oyuncunun adı Oğuzhan Kayra Koç. Leyal,  Zayed Fadi ile yaptığı görüşmede, sevgisinin sınırlarını ölçmek için oğlundan daha çok mu seviyorsun cümlesini kurdu. Bu da beraberinde bu kişinin kim olduğunu ve ne zaman ortaya çıkacağını izleyiciye merak ettirdi.

Teşkilat Amir kim? Oğuzhan Koç Kayra Hakkında merak edilenler:

Evet beklenen an geldi ve Fadi’nin genç oğlu ortaya çıktı. Fadi ile telefon konuşması gerçekleştiren genç ve yakışıklı oyuncu izleyenler tarafından merak edildi. Fadi’nin oğlu Amir kim sorusu anlaşılan uzun süre araştırılacak. Dizideki rolü Paris’te yaşayan ve bir sosyal medya şirketi olan genç. Bu genç hızlı yaşamayı seven, pahalı partiler veren bir adam.

Teşkilat dizisi oyuncuları özenle seçilmiş başarılı isimlerden biridir. Zayed Fadi’nin oğluna hayat vereceği oyuncunun kim olduğunu araştırıyoruz en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Leyal kim görmek için tıkla>> 

<<Teşkilat dizisi Şef (Ceren’in babası) kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Mervan kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler