Teşkilat Mete Başkan Ölecek Mi? Diziden Çıkacak Mı?

Teşkilat Mete Başkan Ölecek Mi? Diziden Çıkacak Mı?

Teşkilat dizisi TRT ekranlarında ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Teşkilat Mete Başkan ölecek mi? Diziden çıkacak mı?

Başrollerinde Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Tuncer Salman, Ezgi Şenler ve Serdar Yeğin ve Mesut Akusta’nin başrollerinde yer aldığı Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alan milli benlik duygularını aşılayan Teşkilat dizisi TIMS&B yapım şirketi tarafından ekrana geliyor. Dizinin 7. Bölümünde MİT başkanı Mete bey vuruluyor. Dizinin izleyici kitlesi Teşkilat Mete Başkan ölecek mi? Diziden çıkacak mı sorularını merak ediyor.

Teşkilat dizisinin yeni bölümünde Fadi başlattığı görevde başarılı olamayınca şirket tarafından infazına karar verildi. Fadi ise infaza karşı gelerek bir şans daha istedi. Bu şansı değerlendirmek ve Şirketin onayını almak için hedefine MİT başkanı Mete başkanını alacak. Hain bir vatan düşmanını  kurşunu isabet edecek. Teşkilat dizisinin yayınlanan son bölümünde Hulki’nin babasının ölümü de izleyenleri çok etkiledi.

Mesut Akusta’nın canlandırdığı Mete Başkan diziden ayrılmayacak ve ölmeyecek. Yayınlanacak yeni bölümde ekip yine çok riskli bir planın peşinde olacak. Bunların yanı sıra Serdar’ın Ceren’e evlenme teklifi etmesi ve Ceren’in ise teklifi kabul etmesi bundan sonra neler olacak sorusunu da beraberinde getirecek. Kendini vatanına ve milletinin refahına adayan Mete başkanın sözü şimdi daha anlaşılır oldu. “Bizim işte şuan var yarın yok”. Rolüne bu kadar güzel yakışan bir karakterin diziden ayrılması izleyiciyi üzer. Sadece dizideki heyecanı artırmak adına Mete Başkan ölüm kalım savaşı verecek.

Mesut Akusta Kim? Teşkilat Dizisi Mete Başkan Ölecek Mi?

Başarılı oyuncu Mesut Akusta bir çok başarılı projede rol almış Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Fox tv ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinde Kendal rolüyle tanınmıştır. Dizinin en sevilen ve en beğenilen isimlerinden biri olan Mete Başka ölecek mi, öldü mü sorusu dizinin müdavimleri tarafından merak ediliyor.

<<Teşkilat Şef (Ceren Babası) kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Teşkilat Leyal kim görmek için tıkla>> 

<<Teşkilat Mervan kim görmek için tıkla>>

<<Teşkilat dizi kıyafetleri, marka ve fiyatları görmek için tıkla>>

Etiketler