Tozkoparan İskender Bölüm Süresi Uzamalı Mı? Neden Kısa?

Tozkoparan İskender Bölüm Süresi Uzamalı Mı? Neden Kısa?

Trt 1’in kısa sürede en çok beğenilen ve izlenilen dizisi haline gelen Tozkoparan İskender bölüm süresi uzamalı mı, neden kısa haberimizde ayrıntılı inceledik.

Trt 1’in 3 sezon ve 55 bölüm süren eski dizisi Tozkoparan’ın devamı olan Tozkoparan dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı. Eski versiyonundaki beğenilme ve izlenme sayısı devamı niteliğindeki Tozkoparan İskender dizisinde katlanarak büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

Tozkoparan İskender Bölüm Süresi Uzamalı Mı? Neden Kısa?

Tozkoparan dizisinin yeni bölümü 17 Ocak Pazar günü ekranlara gelecek. Ancak dizinin severleri şimdiden sabırsızlanıyor bir hafta nasıl geçeceğini düşünüyor. Tozkoparan İskender dizisi yayınlanacak 4. bölüm itibariyle bambaşka bir hal alacak. Artık dizi yeni başlıyor. Bu bölümde Tozkoparan İskender Mavi Ay takımıyla tanışıyor. Kısa sürede takımla kaynaşan İskender Mavi Ay takımına dahil oluyor.

Daha ilk karşılaşmalarında Kasırga Takımı ile yıldızı barışmayan İskender Mavi Ay takımına geçmesiyle birlikte düşmanlıklar başlıyor. Geçtiğimiz bölümde ormanda Kasırga takımının Mavi Ay takımına kurduğu tuzağı görmüş kötü olduklarını anlamıştı. Mavi Ay takımını kurtarmıştı.

Bu bölümde Tozkoparan İskender okula kayıt oluyor. Okuldaki ilk gününde öğretmeni ve arkadaşları tarafından çok seviliyor. Tabi ki Kasırga takımı hariç. Okulda okçuluk yarışması düzenleniyor. Tabi bizim kahraman doğuştan okçulukta yetenekli olduğu için ıskalamayacağı kesin. Ancak Salih ağabeyi kendini gizlemesi gerektiğini kimliğini belli etmemesi gerektiğini söylüyor. Tam ok atacağı sırada yeniçeri Salih ağabeyi onu uyarıyor. Durumu anlayan Tozkoparan İskender hedefi bilerek ıskalıyor.

Tozkoparan İskender dizisinin büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Bu dizi severlerin en çok şikayet ettiği ve en çok istediği şey dizinin bölümlerinin sürelerinin kısa olması ve hafta da bir olmasıdır. Dizi hayranları sürenin diğer dizilerde olduğu gibi en az 2.5 saat sürmesini veya hafta da birden fazla günde yayınlanmasını talep etmektedir. Önceki Tozkoparan dizisi de hafta da bir gün ve yaklaşık 1 saat 10 dk bölüm süresi vardı. Bu dizide de aynı şekilde haftada bir gün olmak üzere yaklaşık 1 saat bölüm süresi vardır. Bu konuda dizinin yapımcıları bir değişikliğe gitmemiş ancak hayranların talebi doğrultusunda umarız süreyi uzatırlar.

Siz eğer Tozkoparan İskender dizisinin bölüm süresini az buluyorsanız veya haftada birden fazla gün yayınlanmasını istiyorsanız yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

 

<<Tozkoparan İskender reytingleri nasıl, izleniyor mu öğrenmek için tıkla>>

<<Tozkoparan İskender Mavi Ay ve Kasırga takımları kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler

14 Yorum

  1. reklam girmediği için böyle süresi kalsın sadece sonunda giriyo o yüzden süresi böyle kalsın ama günle uzatılsın mesela bazı kişilerin evinde 1 tane televizyon var ve tozkopran iskenderi de pazar günü olduğu için izleemiyolar neden çünkü babaları evde oluyo bence her gün olmalı

  2. reklam girmediği için böyle süresi kalsın sadece sonunda giriyo o yüzden süresi böyle kalsın ama günle uzatılsın mesela bazı kişilerin evinde 1 tane televizyon var ve tozkopran iskenderi de pazar günü olduğu için izleemiyolar neden çünkü babaları evde oluyo bence her gün olmalı ghjsdgakf