Tozkoparan İskender Mavi Ay Takımına Katılacak Mı? Ne Zaman Katılacak?

Tozkoparan İskender Mavi Ay Takımına Katılacak Mı? Ne Zaman Katılacak?

Trt’nin uzun süredir beklenen dizisi Tozkoparan İskender bomba bir girişle seyirciyle buluştu. Dizide en çok merak edilen Tozkoparan İskender Mavi Ay takımına katılacak mı? ne zaman katılacak? haberimizde.

Trt’nin 2018-2020 yılları arasında 3 sezon süren Tozkoparan yeni kadrosu ve yeni hikayesiyle Tozkoparan İskender olarak kaldığı yerden heyecanla devam ediyor. Geçmişten gelen kahraman Tozkoparan İskender bu sefer 2020 yılında kendini buluyor.

Tozkoparan İskender Mavi Ay Takımına Katılacak Mı? Ne Zaman Katılacak?

Tozkoparan İskender uyandığında kendini hala Osmanlı zamanında ve yaşadığı yerde zanneder. Ancak o devirde olmadığını anlaması uzun sürmez. Önüne çıkan ilk kişinin Türkçe konuştuğunu duyunca Osmanlı topraklarında olduğunu sanır. O kişiye yemek yiyebileceği yeri sorar. Adamın yırtık pantolonunu görünce ona yemek parası olarak bir Osmanlı altını verir. Adam başta kamera şakası olduğunu sanır ancak altının gerçek olduğunu görünce daha fazlasını almak için İskender’i sıkıştırır. Tabi İskender’den bi güzel dayak yer.

Altına gözünü diken adam bu sefer arkadaşı ile Tozkoparan İskender’e tuzak kurar. İskender’i iple ağaca bağlarlar. O sırada bu devire yalnız gelmediğini ağabeylerinin de onunla bu devirde olduğunu görür. Ağabeyleri İskender’e tuzak kuran adamları iyice döverler ve İskender’i kurtarırlar.

İskender tarafnda bunlar olurken bir yandan Kasırga takımı okuldaki gücünü toplamak için Mavi Ay takımına tuzak kurarlar. Onları ormanlık alana çekip gizli tuzaklarına düşürürler. Halatlar içinde mahsur kalan Mavi Ay takımına Tozkoparan İskender yardım eder. Tozkoparan İskender iki isabetli okuyla halatları koparır ve Mavi Ay takımını kurtarır. Tabi Tozkoparan İskender kendini açığa vermez gözükmez. Ama Mavi Ay takımı bu okların sahibini merak etmek için ormanda araştırılar. Bu sırada Tozkoparan İskender  eşkiyalık yapan Kasırga Takımına cezasını verir.

Mavi Ay Takımı Tozkoparan İskender’i ormanda ararken  sesleri duyar ve sesin geldiği tarafa koşarlar. O sırada ağabeyleri tarafından kurtarılan İskender ile Mavi Ay takımı karşılaşırlar. İlk karşılaşma bu şekilde başlar. Peki Tozkoparan İskender Mavi Ay takımına katılmak isteyecek mi? Nasıl katılacak? en çok merak edilen konu oldu. Tozkoparan İskender geçmişten geldiği için kimliği yok okula nasıl kayıt olacak.  Okula kayıt olamazsa Kasırga Takımına karşı Mavi Ay’a nasıl destek olacak. İlerleyen bölümlerde bu soruların cevabı netleşecektir. Dizinin 3. bölümünden itibaren Tozkoparan İskender ile Mavi Ay takımını yanyana birlikte daha sık göreceğimiz kesin.

 

 

<<Tozkoparan İskender tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Tozkoparan İskender Mavi Ay ve Kasırga takımlarını görmek için tıkla>>

Etiketler