Tozkoparan İskender Reytingleri Nasıl, İzleniyor Mu?

Tozkoparan İskender Reytingleri Nasıl, İzleniyor Mu?

Trt’nin yeni dizisi Tozkoparan İskender izleyici ile buluştu. Merakla beklenen dizi beğenildi mi uzun ömürlü olur mu merak ediliyor. Tozkoparan İskender reytingleri nasıl, izleniyor mu merak edilenler haberimizde.

Trt’nin beğenilen eski dizisi Tozkoparan 19 Nisan 2020 tarihinde 55. bölüm sonunda final yapmıştı. Tozkoparan dizisinin devamı niteliğinde olan Tozkoparan İskender dizisi beğenildi mi, önceki versiyonu kadar izlendi mi onun kadar uzun ömürlü olur mu merak ediliyor.

Tozkoparan İskender Reytingleri Nasıl, İzleniyor Mu?

Tozkoparan İskender zaman yolculuğu yapan bir kahraman. Çocuk yaştan itibaren özel yetenekleri olan süper kahraman İskender günümüze geliyor. İskender bu yolculukta yalnız değil yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ile ezeli düşmanı Giovanni de günümüze geliyor. Tozkoparan yaşadığı döneme biran önce dönmeli Tozkoparan nesli devam etmeli kötülerle savaş yıllarca sürmeli. Ancak Tozkoparan İskender günümüzde karşılaşacağı sorunlar ile mücadele etmeli.

Bir yandan peşini bırakmayan düşmanı Venedikli okçu Giovanni bir yandan ise belalı Kasırga takımı onun işlerini zorlaştıracak. Ama Tozkoparan İskender yalnız değil yanında yol arkadaşları Salih ve Fikri hocaları ile tabiî ki Mavi Ay takımı onun en büyük destekçileri.

Tozkoparan İskender her Pazar 17:30’da Trt 1 ekranlarında yayınlanıyor. Pazar günlerinin en çok izlenen Masterchef Türkiye yarışma programı ve A.Rıza, Kefaret, Menajerimi Ara, Tövbeler Olsun dizileri ile mücadele ediyor. Önceden beridir yayında olup takipçisi olan bu dizilerle mücadele edip ön sıralara geçmek zor. Şu ana kadar 2 bölümü yayınlanan dizi 27 Aralık 1.bölüm ve 3 Ocak 2.bölüm tarihlerinde Total, AB reyting sıralamasında ilk 10’da ilk 25’te de yer almıyor.

Tozkoparan İskender geçmişteki 3 sezon süren başarılı yapımın bu dizide de devam edeceğini düşünüyoruz. Henüz yeni olan dizi yavaş yavaş izleyicilerin dikkatini çekiyor. Dizinin geçmişte olduğu gibi şimdi de bir çok hayranı var. Dizi en az eski versiyonu kadar başarılı bir yapım ve başta başroldeki İskender’in oyunculuğu olmak üzere Mavi Ay ve Kasırga Takımı da gayet iyi oynuyor. Dizinin bu şekilde devam ederse uzun ömürlü olacağını başarılı işlere imza atacağını düşünüyoruz. Umarız Arka Sokaklar dizisi gibi ömrü olur.

 

<<Tozkoparan İskender tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Tozkoparan İskender Mavi Ay ve Kasırga Takımını görmek için tıkla>>

Etiketler

2 Yorum