Uyanış Büyük Selçuklu Elçin Hatun Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Uyanış Büyük Selçuklu Elçin Hatun Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yayınlanan 16. Bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Uyanış Büyük Selçuklu Elçin Hatun diziden neden ayrıldı? Neden yok?

Dizide Elçin hatun rolüyle izlediğimiz dürüstlüğü ve cesurluğuyla dikkat çeken Leyla Lydia Turgutlu diziden ayrıldı. İzleyenler beklenmeyen bu erken ayrılığın sebebini merak etti. Elçin hatun neden yok neden ayrıldı sorularına yanıt arıyor. Elçin rolüne hayat veren oyuncu diziden tamamen senaryo gereği ayrıldı. Çünkü diziye Zübeyde Hatunun dahil olmasıyla kadın oyunculardan birinin eksiltilmesi gerekti.

Uyanış Büyük Selçuklu Elçin Hatun Diziden Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Elçin karakteri, Terken hatuna karşı ne yazık ki kendini haklı çıkaramadı. Bir kez daha kazanan Terken Hatunun zaferi Elçin hatunun diziden ayrılmasına sebep oldu. Elçin Hatun rolüyle izlediğimiz Leyla Turgutlu sosyal medya hesabından vedasını şu sözlerle paylaştı. “Hoşçakal Elçin… Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol aldığım sürece gösterdiğiniz ilgi ve desteğe en içten teşekkürlerimi sunarım” Veda mesajının ardından yapılan yorumlar ise herkesin bu ayrılığa üzüldüğünü gösteriyordu.

Elçin Hatun’un hüzünlü vedası sonucunda Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Saraya gelmesiyle büyük ses getiren Zübeyde Hanım ise adından çok söz ettirecek.

 

<<Uyanış Büyük Selçuklu tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu Hasan Sabbah ölecek mi öğrenmek için tıkla>>

<<Uyanış Büyük Selçuklu Başulu Hatun ölecek mi öğrenmek için tıkla>>  

Etiketler