Uyanış Büyük Selçuklu Faysal Ölecek Mi? Diziden Çıkacak Mı?

Uyanış Büyük Selçuklu Faysal Ölecek Mi? Diziden Çıkacak Mı?

TRT ekranlarında yayınlanan başarılı projelerden Uyanış Büyük Selçuklu ekrana gelmeye devam ediyor. Uyanış Büyük Selçuklu Faysal ölecek mi? Diziden çıkacak mı?

İsmail Ege Şaşmaz’ın hayat verdiği batini hareketinin başında yer alan Faysal karakteri diziden ayrılacak mı? Selçuklu Devletinin en büyük düşmanı olarak izlediğimiz Hasan Sabbah ve onun yanında yer alan Faysal, bu Sefer Selçuklu askerlerine yeni düşecek. Uyanış Büyük Selçuklu Faysal diziden senaryo gereği ölerek ayrılacak.

Başrollerinde Buğra Gürsoy, Ekin Koç, Hatice Şendil Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı projeden ne yazık ki genç oyuncu İsmail Ege Şaşmaz veda edecek. İsmail Ege Şaşmaz, iki sezondur yer aldığı diziden ayılacak. Şimdiden sevenlerini üzdü. Ve sosyal medyadan tepkiler gelmeye başladı.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yayınlanan bu bölümünde Batini hareketinde bulunan Hasan Sabbah ve onun askerleri iyice köşeye sıkışacak. Ayrıca dizinin bir diğer ismi Turma Hatun da dizinden çıkacak.

İsmail Ege Şaşmaz Kim?

25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da hayata gözlerini açmıştır. İlk Oyunculuk Deneyimini Manisa Belediyesi Liseler Arası Tiyatro Yarışmasında Sınıfta Acil Servis İsimli Oyunla adım atmıştır. Polinas Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi mezun olduktan sonra Kariyerine Güneşi Beklerken isimli dönemin popüler dizisi ile adım atmıştır. Bu projeyle adını duyurduktan sonra ara dönemde bazı markaların reklam filmlerinde yer alan oyuncu daha sonra Serçe Sarayı isimli diziyle devam etmiştir oyunculuğa.

Etiketler