Uyanış Büyük Selçuklu Mitras Kim?

Uyanış Büyük Selçuklu Mitras Kim?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi aynı heyecanıyla devam ediyor. Uyanış Büyük Selçuklu Mitras kim? Gerçek adı nedir?

Dizinin yayınlanan 24. Bölümünde Markus’un intikamını almak için geri dönen Mitras kim? Mitras Markus’un ikiz kardeşidir. Diziye aynı oyuncunun farklı karakterle dahil olması izleyenler tarafından çok basit karşılansa da dizinin heyecanını artıracağı kesin. Selçuklu Devletinin yani Türkler’in başına uzun süre büyük bir bela olan Markus’un ölümünün ardından onun intikamını almak üzere dahil oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu Mitras Kim?

İzleyenler aslında oyuncuyu yakından tanısa da Uyanış Mitras kim sorusunu araştırıyor. Söylediğimiz ve sizin de gördüğünüzde ilk aklınıza gelen şey Markus’un ikizi olması. Bundan sonra Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Mitras karakterinin gazabını izleyeceğiz. İzleyici tarafından aynı oyuncunun diziye tekrar ikizi dahi olsa tekrar dahil olması izleyiciler büyük tepkiler aldı. Durumu saçma bulanlar olduğu kadar mantıklı olduğunu düşünenler de var.

Mitras karakterine hayat veren oyuncu Kaan Taşaner. Başarılı oyuncu diziye 24. Bölümde Markus’un ikiz kardeşi olarak katıldı. “ Türkler’den o kadar korkmuşsun ki tüm tehlikelerin Türkler’den geleceğini zannediyorsun diyerek diziye güzel bir giriş yaptı.

Kaan Taşaner – Mitras – Markus Kim?

23 Nisan 1979 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi. Oyuncu Sacide Taşaner annesidir. 17 yaşında Antalya’da annesinin desteği ile bir tiyatro topluluğunun kurslarına katıldı. Ve oyuncu olmaya karar verdi. Kendisini Fatmagül’ün Suçu ne dizisinde hayat verdiği karakterle tanındı. Ardından Kuzey Güney dizisiyle sektörde kendine iyi bir yer edindi.

<<Uyanış Büyük Selçuklu tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

<<Uyanış Büyük Selçuklu Markus kimdir, tarihte ne zaman öldü>>

Etiketler