Vahşi Şeyler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu-Exxen

Vahşi Şeyler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu-Exxen

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayına başlayacağı EXXEN adlı internet dijital platformunda yer alacak Vahşi Şeyler dizisi oyuncu kadrosu, konusu, ne zaman başlayacak haberimizde.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Exxen adlı bir dijital program kuracağını açıklamıştı. Ardından platformda yer alacak birçok dizi, film, belgesel ve programlar olacağını belirtmişti. Exxen içerisinde yer alacak yapımlar yavaş yavaş açıklanıyor. Yayına başlayacağı az bir süre kalan Exxen’de yer alacak önemli dizilerden biri de Vahşi Şeyler dizisidir. Dizi için çok önemli isimlerle anlaşılmıştır.

Vahşi Şeyler Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu

EXXEN platformunda yayın hayatına başlayacak olan Vahşi Şeyler dizisi Depo Film ve I Content yapım imzalı olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Erkan Tunç yer alıyor. Dizinin senaristliğini ise Alper Alpözgen üstleniyor.

Vahşi Şeyler, Türkiye’nin ilk smart komedi dizisi ve Exxen’in ilk sitcom dizisi olma özelliğini taşıyor. Dizinin çekimlerine geçtiğimiz Temmuz ayında başlanmıştı. Söylenenlere göre dizinin çekimleri bitti Exxen’in 1 Ocak 2021 tarihinde faaliyete geçmesi ile yayına başlamayı bekliyor. Dizi ilk olarak 20’şer dakikalık 8 bölüm şeklinde yayınlanması bekleniyor.

Vahşi Şeyler dizisi, evlilikleri bitme noktasına gelen bir çiftin, psikologlarının ve bir pizzacının aynı evde mahsur kalması ve bu evde yaşanan eğlenceli olayları anlatıyor. Vahşi Şeyler kadın erkek ilişkileri temalı komedi dizisi olacak.

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de ekranlara gelecek Vahşi Şeyler dizisinin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan, Selim Bayraktar  ve Ertuğrul Aytaç Usun paylaşacak. Dizi ile ilgili bilgiler netleştikçe sayfamızda güncel olarak paylaşacağız. Şimdi oyuncu kadrosunu yakından tanıyalım.

Nurgül Yeşilçay kim?

Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976 tarihinde Afyonkarahisar’da dünyaya geldi. Ortaokul ve lise eğitimini Ege’nin incisi İzmir’de tamamladı. 2001’de Eskişehir Anadolu Üniversite Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Daha üniversite eğitimi sırasında rol aldığı İkinci Bahar dizisinde Gülsüm’e hayat vermiştir. 1998 yılında günümüze kadar oyunculuk kariyerine sayısız proje sığdırmıştır. 90-60-90, Sultan, Cinayet, Sensiz Olmaz, Bebek İşi, Melekler Adası, Belalı Baldız, Ezo Gelin, İkinci Bahar, Asmalı Konak, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşk ve Ceza, Paramparça, Gülperi, Geleceğin Starı ve Kefaret. Filmleri, Her şey Çok Güzel Olacak, Şelale, Mumya Firarda, Asmalı Konak Hayat, Anlat İstanbul, Eğreti Gelin, Ademin Trenleri, Yaşamın Kıyısında, Vicdan, 7 Kocalı Hürmüz.

 

Hazal Türesan kim?

Hazal Türesan, 7 Mayıs 1985 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında Unutma Beni dizisinde Azra karakteri ile yaşadı. Ardından Tatlı İntikam, Kara Para Aşk, Yeniden Başla, Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle ve Deniz Yıldızı gibi birçok film ve dizide rol almıştır. Son olarak 2019 yılında Atiye dizisinde Hanna karakterini canlandıran oyuncu şimdilerde Mucize Doktor dizisinde oynamaktadır. Burada diziye halen devam eden oyuncu aynı zamanda Vahşi Şeyler dizisinde de yer aldı.

 

Selim Bayraktar kim?

Selim Bayraktar, 17 Haziran 1975 ‘te Irak’ın Kerkük şehrinde, Türk baba ile Kerküklü annenin çocuğu olarak doğdu. Saddam Hüseyin’in Cumhuriyet Muhafızı olmamak için kurşuna dizilmeyi göze alarak ailesiyle 1987 yılında Türkiye’ye gelmiştir. İlk olarak Eskişehir’e ardından Antalya’ya yerleşmiş ve lise eğitimini burada almıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2006 yılında Köprü dizisinde canlandırdığı Erdal karakteri ile yaşadı. Ardından 2009’da Bir Bulut Olsam dizisinde Mahmut Paşa karakterini canlandırdı. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Sümbül Ağa karakteri ile yıldızı parladı. Daha sonra Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda, Kırmızı ve Aşk Sana Benzer sinema filmlerinde oynadı. Şimdilerde halen devam eden Zümrüdüanka dizisinde Abbas Demirkan karakterini canlandırıyor. Burada diziye halen devam eden oyuncu aynı zamanda Vahşi Şeyler dizisinde de yer aldı.

 

Aytaç Uşun kim?

Tam adı Ertuğrul Aytaç Uşun’dur. Aytaç Uşun, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Doksanlar dizisinde Ozi karakteri ile yaşadı. Ardından birkaç sinema filminde yer alan oyuncu Çukur dizisinde Meke karakteri ile ünlendi. Vahşi Şeyler dizisinin kadrosuna sonradan dahil edilen isim oldu.

 

 

<<Hükümsüz dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler