Yaralı Kalbim 2. Bölüm 4 Şubat Neler Olacak? Özeti

Yaralı Kalbim 2. Bölüm 4 Şubat Neler Olacak? Özeti

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi ekrana geliyor. Yaralı Kalbim 2. Bölüm 4 Şubat neler olacak, Özeti?

Kanal 7 ekranlarında 3 Şubat tarihinden itibaren yayın hayatına başlayan günlük Hint dizisi Yaralı Kalbim konusu merak ediliyordu. Genç, güzel ve masum köylü kızı ile kötü kocasının hikayesini konu alan dizi de genç kadının evliliğinin ertesi gününde kocası tarafından hava alanında terkedilmesiyle başlayan dram dolu hayatını izleyeceğiz.

Yaralı Kalbim 2. Bölüm 4 Şubat Neler Olacak, Özeti?

Genç kadının yaşadığı yıkıcı olayın ardından köyüne geri dönmek zorunda kalması ve ardından genç kadının onu hayata döndürecek büyük aşkı ile tanışması izleyenleri etkileyecek. Ancak bu aşkları da yalanlar ve imkansızlıkla sınanacak. Yaralı Kalbim dizisinde öncelikle ana karakterleri tanımaya çalışalım. Dizinin mağdur genç, güzel ve masum başrol kadın oyuncusu Drashti Dhami’nin hayat verdiği Geet ile Gurmeet Chaudhary’in hayat verdiği Dev Khurana arasında başlıyor.

Geet 18 yaşına geldiğinde ailesi tarafından zengin ve köklü bir ailenin oğlu olan Dev ile evlendirilmek ister. Dev aslında başka biriyle evlidir fakat bunu kızın ailesinden saklar. Geet ailesini bırakıp Kanada’da yaşayan Dev ile evlenmek istemez. Ve okumak ister. Fakat ailesinin zoruyla Dev ile evlenir. Dev ile evlendikleri ertesi gün havaalanında  terk edilen Geet köyüne dönmek zorunda kalır. Köyüne dönerken Mann ile tanışır. Mann ile birbirlerine aşık olurlar. Ve aşkları büyük sınavlardan geçecektir.

Geet’in hayatında yaşananlar bunlarla kalmayacaktır. Mann’ın gerçek kimliğini öğrendiğinde hayatının şokunu yaşayacaktır. Yaralı Kalbim 2. Bölümde neler olacak? Özeti hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Yaralı Kalbim dizisinin özetlerini güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yaralı Kalbim dizisi 4 Şubat neler olacak? İzleyerek göreceğiz.

 

<<Emanet dizisi Ela kim öğrenmek için tıkla>>

Etiketler