Yaralı Kalbim 3. Bölüm Özeti 5 Şubat

Yaralı Kalbim 3. Bölüm Özeti 5 Şubat

Yaralı Kalbim dizisi Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başladı. Yaralı Kalbim 3.Bölüm özeti 5 şubat neler olacak sizlerle paylaşacağız.

Yaralı Kalbim dizisi yayınlanan 2. Bölümde Geet her ne kadar Dev’in kendisine davranışlarından etkilense de evlenmeyi istememektedir. Ailesini bırakıp Kanada’ya gitmeyi istemeyen Geet ailesinin baskısındadır. Kız tarafı erkek tarafına bir çok hediye vermiştir. Ancak sıra erkek tarafına geldiğinde hiç bir takı ve hediye alınmamıştır. Kız tarafı bu duruma şaşırsa da onlara belli etmemişler ve kendilerini kötü hissetmemeleri için şaşırdıklarını belli etmemiştir.

Yaralı Kalbim 3.Bölüm Özeti 5 Şubat

Bu sırada Geet babasına gizemli telefondan bahseder. Gizemli telefondaki kadın erkek tarafını neden hiç araştırmadıklarını sorar. Onların dolandırıcı olabileceklerini söyler.  Telefon konuşmasında şunlar geçmektedir:Kızınızı  verdiğiniz ailenin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız yarın görüşmek istediğini dile getirir ve telefonu kapatır. Akşam ise Dev ve ailesine seçmeleri için bir çok takı sergilenir ve Dev’in kardeşi takılardan birini çalar. Ancak yine de ailenin dolandırıcı olduğunu düşünmezler.

Geet’in babasının içine bir kuşku düşer ve kadınla buluşmaya gider. Kadını da alarak eve geldiğinde Dev’in ailesi de oradadır. Ama kadın bir anda bahsettiği ailenin onlar olmadığını söyler ve gider. Dev ve ailesi birbirlerine şüpheli ve kaçamak bakışlar atarlar. Ve sonradan kadına para verip konuşmasını engelledikleri ortaya çıkar. Ertesi gün hep birlikte panayıra eğlenmeye gitmişlerdir. Panayırda fal baktıran Geet’e falcı  bugün hayatının aşkıyla tanışacağım söyler.

Geet gerçekten de panayır alanında hayatının aşkı Maan ile çarpışır. Maan, Geet’in farkına varmaz. Geet bir kaç kötü adam tarafından sıkıştırılmaya çalışır. Bu sırada ırmak benzeri bir suya düşen Geet’i yine zaman kurtarır. Ama Maan, Geet ile ilgilenmez ve onu başından bir an önce atmaya çalışır. Geet’in hala ev dönmediğini gören dede ve Brij ise çok sinirlenir. Geet eve geç kaldığı için başına gelecekleri bildiğinden Maan’den yardım ister ancak Maan hiç oralı olmaz. Geet, Maan’in arabasına biner ve çalıştırıp gitmeye çalışır.

Maan Geet’ten bu şekilde kurtulamayacağını anlayınca onu evine bırakmaya sonunda ikna olur. Fakat çok isteksiz ve sinirlidir. Yolda Geet’i resmen arabadan atar. Dede ve Brij görmeden Maan ordan ayrılır. Yaralı Kalbim 2. Bölümde neler yaşandığını sizlerle paylaştık.

Yaralı Kalbim 3. Bölüm özetini de tüm ayrıntılarıyla sizlerle paylaşacağız.

 

<<Yaralı Kalbim 2. bölüm özeti öğrenmek için tıkla>>

Etiketler