Yaralı Kalbim 4. Bölüm Özeti 6 Şubat

Yaralı Kalbim 4. Bölüm Özeti 6 Şubat

Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başlayan  Yaralı Kalbim dizisi çok beğenildi. Yaralı Kalbim 4.Bölüm Özeti 6 Şubat neler olacak?

Yaralı Kalbim ekrana gelen diğer Hint dizileri gibi çok sevildi ve ilgiyle takip ediliyor. Dizinin ilk bölümlerinde seyirci önce karakterleri tanımaya çalışıyor. Geet’in babası Dev ve ailesinin yaptığı telefon konuşmalarını duyar ve durumdan şüphelenir. Çünkü telefon konuşmasında uçak biletlerinin alındığını yarın yola çıkılacağını duymuştur. Geet’in babası kızının nerde kalacağını henüz pasaport işlemlerinin bile başlatılmadığını düşünür.

Yaralı Kalbim 4.Bölüm Özeti 6 Şubat

İki aile tekrar bir araya gelir ve psikopat Brij yine Dev’i dövmek için yakasına yapışır. Dev ne yapar ne eder aileyi yine ikna eder. Dev ve ailesi emellerine ulaştıklarında Geet’i bir saniye bile düşünmeden bırakıp gidecektir. Nasıl bir şebekeler bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Ama şunu kesin olarak söyleyebiliriz ki Dev aslında Nayintara ile evli. Tamamen kızın dedesinden kendisine gelen tapuları almak için bu evlilik oyununu kurdular.

Geet’in vize işlemleriyle Natintara’nın ilgileneceğini söyleyerek Geet’e boş kağıda imza attıracaklar. Dev’in ailesinde bu durumdan vicdan azabı çeken ve pişman olan tek kişi Dev’in annesidir. Fakat onu da bir şekilde ikna etmeyi başarıyorlar. Düğün günü geldiğinde sahte bir peder ayarlanacak ve Dev ve Geet’in nikahı gerçek bir nikah olmayacak.

Ve Geet için evden ayrılık vakti gelmiştir. Dede tarla parsellerinin tapusunu Dev’e verir. Dev’in asıl istediği de mudur ve böylece planları tıkır tıkır işler. Geet düğünden sonra gözyaşları içinde ailesiyle vedalaşacak ve evden ayrılacak. Geet ve Dev arabayla giderken küçük bir kaza geçirecek ve Dev’in çok sinirlendiğini görünce şaşkınlık duyacak. Dev hemen kendini toparlayacak. Dev’in Geet’i terk edilişini ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz.

Yaralı Kalbim 4. Bölüm özeti 6 Şubat neler olacak sorularını sizlerle paylaştık. Siz Yaralı Kalbim dizisini nasıl buldunuz?

 

<<Yaralı Kalbim 3. bölüm özeti neler oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler