Yaralı Kalbim 5. Bölüm Özeti Dev Geet’i Terk Ediyor!

Yaralı Kalbim 5. Bölüm Özeti Dev Geet’i Terk Ediyor!

Yaralı Kalbim dizisinde heyecan giderek artıyor. Yaralı Kalbim 5.Bölüm özeti 7 Şubat neler olacak? Dev Geet’i terk ediyor!

Düğünden sonra Dev ve Geet baş başa kalırlar. Bunu öğrenen Nayintara çok sinirlenir. Geceyi nasıl birlikte geçirirsin diyerek Dev’e çıkışır. Dev ve Nayintara arasında büyük bir tartışma geçer. Geet’i kıskanan Nayintara Dev’i bağırmaya başlar ve buna dayanamayan Dev, Nayintara’ya tokat  atar. Planlarının bozulmasından korkan Dev Nayintara’yı susturmaya çalışır. Bu sırada uyanan Geet odada Dev’i göremeyince endişelenmeye başlar.

Yaralı Kalbim 5.Bölüm Özeti Dev Geet’i Terk Ediyor!

Geet, Dev’i aramaya başlar fakat bulamaz. Bu sırada yine Maan ile karşılaşır ve çarpışırlar. Kader Maan ve Geet’i sürekli bir araya getirir. Maan yine Geet’e karşı çok kabadır ve ona ileri geri konuşur. Maan’in yanından ayrıldıktan sonra Dev’i aramaya devam eden Geet iyice korkmuştur. Sonunda Deev’i bulur ve ona sıkı sıkı sarılır. Başına geleceklerden habersiz olan zavallı Geet, Dev’e çok güvenmektedir.

Ertesi gün havaalanında herkes yerini alır. Herkes rolüne devam ederken Nayintara’nın kıskançlığı devam etmektedir ve gözünü Geet’ten ayırmaz. Dev’in annesi ise hala vicdan azabı çekmektedir ve mutlaka yaptıklarının cezasını bir gün çekeceklerini düşünür. Geet’in bütün mücevherleri ve özel eşyaları uçağa gitmek bahanesiyle alınmıştır. Dev, Geet’i uçağın kalkış saatine kadar kahve içmek için bekleme alanına götürür ve orada kahvesine ilaç atarak yanından ayrılır.

Geet yanında kimseyi göremeyince çok korkar ve ağlayarak havaalanında Dev’i arar. Olaya polis müdahale eder ve isimleri anons ettirir ancak uçak kayıtlarında böyle bir isim olmadığı ortaya çıkar. Geet ise ilacın etkisiyle bayılır. Nayintara ve Dev ise ilerden gülerek Geet’in çaresizliğini izler. Geet’in bu tavırlarından şüphelenen polisler onu sorguya çeker ve Geet’in dolandırıldığı ortaya çıkar. Geet’in ailesini araması söylenir ve babası koşarak karakola gelir.

Dede ve Brij ise Uçağı kaçırdığı için Geet’i suçlar. Geet hiç bir suçunun olmadığını onların bunu bırakıp gittiğini söyler. Yaralı Kalbim 5. Bölüm 7 Şubat pazar bölüm özetini sizlerle paylaştık.

 

<<Yaralı Kalbim 4. bölüm özeti neler oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler