Yaralı Kalbim 6. Bölüm Özeti 8 Şubat, Büyükbaba Geet’i Affedecek Mi?

Yaralı Kalbim 6. Bölüm Özeti 8 Şubat, Büyükbaba Geet’i Affedecek Mi?

Yaralı Kalbim’de heyecan kaldığı yerden tüm hızıyla sürüyor. Yaralı Kalbim 6.Bölüm Özeti 8 Şubat, Büyükbaba Geet’i Affedecek Mi? haberimizde.

Dev ve Naintara plan yapar ve Geet’in kahvesine ilaç koyarlar. Geet’in uçağını kaçırmasını sağlar. Dev’in kaçtığı gören Geet çaresiz kalır ve polisten yardım ister. Geet’in ailesi durumu öğrenir büyükbabası Geet’i suçlar. Geet’in kuzeni Brij’in Dev’in sahtekarlık yaptığını ortaya çıkarır. Ancak Geet buna inanmak istemez. Dev’in aşık olduğuna inanır onu bulmak için arayışa girer.

Yaralı Kalbim 6.Bölüm Özeti 8 Şubat, Büyükbaba Geet’i Affedecek Mi?

Geet, Dev’i aramak, gerçeği ondan öğrenmek için evden kaçar. Geet’in kaçtığını anlayan kuzeni Brij onu aramaya düşer. Geet, görünmeden kaçmak için Mann’in arabasına gizlice biner. Mann arabada Geet’i görünce şaşırır. Geet bir anda önünde bayılınca Mann onu evine götürür. Maan, Geet’i evine kucağında baygın şekilde getirdiğini gören büyükbaba, torununun tanımadığı birinin kucağında olmasına çok öfkelenir.

Kendine gelen Geet evden neden kaçtığını Dev’i aramak için yola çıktığını anlatır. Bir türlü Dev’in dolandırıcı olmadığına inanmayan kendisine aşık olduğuna inanan Geet sonunda ikna olur. Geet, kuzeni Brij’in Dev’in sahtekar olduğunu söylemiş ama inanmamıştı. Yaralı Kalbim’de bu akşam artık Geet, Dev’in gerçek yüzünü görür ve Dev’in kendisini kandırdığını, dolandırdığını anlar. Onun derdinin aşk değil servet olduğunu, Geet’e aşık olmadığını amacını öğrenir. Geet büyük bir hayal kırıklığı ve acı çeker. Geet büyük bir pişmanlık içinde büyükbabasından özür diler.

Büyükbabası onun evden kaçmasına, sözünü dinlememesine çok kızmıştı. Üstelik tanımadığı bir yabancının kucağında eve döndüğünü görünce iyice öfkelenmişti. Günlerce odasına aç susuz kalan Geet evlilikten vazgeçtiğini okuluna devam etmek istediğini büyükbabasından ister. Geet’e kendisini bu duruma düşürdüğü için  çok öfkelense de büyükbaba Geet’in bu isteğini kabul eder. Geet neyi amaçlıyor? Gerçekten tek istediği okula dönmek mi? Dev’i unuttu mu? merak edilenler sonraki bölümlerde.

 

<<Yaralı Kalbim 5. bölüm 7 şubat özeti, neler oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler