Yaralı Kalbim 7. Bölüm Özeti 9 Şubat Tüyoları

Yaralı Kalbim 7. Bölüm Özeti 9 Şubat Tüyoları

Yaralı Kalbim gün geçtikçe izleyici kitlesini artırmaya devam ediyor. Yaralı Kalbim 7.Bölüm özeti ve 9 Şubat tüyolarını sizlerle paylaşacağız.

Yaralı Kalbim Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren büyük bir ilgiyle izleniyor. Geet’in başına gelenler izleyen herkesi üzdü. Dev’in onu kandırıp ortada bıraktığını bir türlü kabullenemeyen Geet ailesiyle karşı karşıya gelmekten kurtulamıyor. Büyükbabasını okula gitmek için ikna ettikten sonra Dev’i aramaya kalkan Geet, yine yakayı ele verir. Dev ailesinin kaldığı pansiyondan Kanada’da ki evlerinin numarasını bulur ve bir telefon kulübesinde bu numarayı arar.

Yaralı Kalbim 7.Bölüm Özeti 9 Şubat Tüyoları

Ve karşısına Nayintara çıkar. Arkadan Dev’in sesi de duyulur. Ancak Nayintara arayanın Geet olduğunu öğrendiğinde telefonu hemen kapatır. Geet’in Kanada’daki evlerinin numarasını nasıl bulduğuna bir türlü anlam veremeyen Nayintara’nın içine kurt düşer. Telefon kulübesinde telefonun yüzüne kapatılmasına şaşıran Geet bu şoku atlatamadan Brij’i görür. Brij sinir küpü bir halde Geet’i aramaktadır. Geet ondan kaçarken bir cipin arkasına saklanır ve bu cip tesadüf odur ki Maan’indir.

Maan ile birlikte geldiği yer Dev’in dolandırarak Geet’ten aldığı arsalardır. Evet büyük bir şok Yaşar ve gerçekten dolandırıldığını sonunda anlar. Ve üzüntüsünden bayılır. Maan, Geet’i evine kadar getirir. Arabada baygın şekilde yatan Geet’i kucağına alır bu sırada tüm mahalle ve ailesi de olaya tanık olur. Tüm mahalleye rezil olduklarını düşünen Büyükbaba Geet’i cezalandırmak ister, Geet’i közün başına getirir. Babası her ne kadar engel olmak istese de Geet kızgın közü avucuna alarak sıkar ve yanar.

Geet annesi ve yengesiyle odasındayken Maan  elinde arazilerin tapularıyla eve tekrar gelir. Eksik imzaların tamamlanmasını ister ancak Geet aldığı gibi bütün tapuları yırtar. Hiç bir suçu olmayan Maan olaydan en zararlı çıkan isim olur.

Geet ise kandırıldığını kabul ettikten sonra içinden intikam yemini eder. Yaralı Kalbim 7. Bölüm özeti ve  9 Şubat tüyolarını sizlerle paylaştık. Geet tanıdığımız saf kişiliğinin arkasında intikam için her şeyini ortaya koyan güçlü bir kadını bizlere gösterecek. Yaralı Kalbim dizisinde heyecan artarak devam edecek. Sizler diziyi nasıl buldunuz?

 

<<Yaralı Kalbim 6.bölüm özeti, neler oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler