Yaralı Kalbim 8. Bölüm Özeti 10 Şubat

Yaralı Kalbim 8. Bölüm Özeti 10 Şubat

Hint dizileri içerisinde kısa sürede en çok izlenen yapımlar arasına giren Yaralı Kalbim 8.Bölüm özeti ve 10 Şubat olacaklar hakkında tüyolar ve yorumlar paylaşacağız.

Yaralı Kalbim 9. Bölümde yine inanılmaz sahneler izleyenleri bekliyor. Geet’in tapuları imzalamaması üzerine polisle eve gelen Maan aileyi büyük bir şoka uğratır. Polisleri çağıranın Geet olduğunu zanneden Brij ise Geet’i çatı katına bağlayarak saklar. Polislerle eve gelen Maan’e belgeleri yarın imzalayacaklarının sözünü vererek gönderilirler.

Yaralı Kalbim 8.Bölüm Özeti 10 Şubat

Brij ise namuslarını kurtarmanın tek yolu olarak Geet’in evlenmesini düşünür. Bunun için Brij, Maan’in evine gider ve Geet ile evlenmesi karşılığında tüm tapuları imzalayacaklarını söyler. Maan o sırada cevap vermez ve cevabını ertesi gün evlerine gelerek vereceğini söyler. Maan ertesi gün Geet’in evine gelir. Brij kabul edeceğini düşünerek çok mutludur. Ancak Maan’i arsa karşılığında sattıklarını söyleyerek aşağılamış ve hakaretler savurarak teklifi reddetmiştir.

Ancak Geet ilk defa dik bir duruş sergileyerek bütün belgeleri imzalar ve Maan’ın yüzüne fırlatır. Maan eve geldiğinde sürekli Geet’i düşündüğünü fark eder. Geet bir yolunu bulur ve Dev’in Kanada’daki evini tekrar arar. Telefonu açan Nayintara Geet’in hamile olduğunu öğrenir. Çılgına dönen Nayintara Geet’e mesaj atar ve Hindistan’a gidip ona Dev’den tamamen umudunu kesmesi için gerçekleri söylemeyi planlar. Planladığı gibi de olur. Yaralı Kalbim 9. Bölümde Nayintara Geet’e Dev ile resmen evli olduğunu söyler.

Bu sırada ev halkı Geet’i evlendirmek için birini bulmuştur. Ve odasına Geet’i çağırmak için gittiklerinde yerinde olmadığını görürler. Geet döndüğünde yine bütün ailenin karşısında hesaba çekilir. Bu sefer her şeyi açık açık söyler. Dev’i unutması gerektiğini söylerken Geet dayanamaz ve hamile olduğunu açıklar. Çok yakında Daha çok Maan ve Geet sahnesi izleyeceğiz. Çünkü Geet evden kaçacak ve Maan ile patron asistan sahneleri yaşanacak.

Yaralı Kalbim 9. Bölüm Özeti ve 10 Şubat neler olacak tüyoları ve yaşanacaklar hakkında detayları paylaştık. Yaralı Kalbim dizisiyle ilgili merak ettiklerinizi yorum kısmında sorabilirsiniz.

 

<<Yaralı Kalbim 7. bölüm özeti, neler oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler