Yaralı Kalbim 9. Bölüm Özeti 11 Şubat Neler Olacak?

Yaralı Kalbim 9. Bölüm Özeti 11 Şubat Neler Olacak?

Kanal 7’nin başarılı projelerinden biri olmaya aday olan Yaralı Kalbim dizisi ilgiyle izleniyor. Yaralı Kalbim 9.Bölüm Özeti 11 Şubat neler olacak?

Yaralı Kalbim dizisinde Geet’in yüzü yine gülmüyor. Nayintara’nın Brij’i arayarak Geet’in hamile olduğunu söylemesi üzerine onu almaya gider. Eve getirdiğinde herkes Geet’e evden kaçmasının hesabını sorunca  dayanamaz ve hamile olduğunu açıklar. Hamile olduğunu öğrenen bütün aile bebeği aldırması için diretir onu destekleyen tek kişi babasıdır ancak o da bunu Geet’e açıklayamaz. Geet tüm baskılara rağmen bebeğini dünyaya getirmek istediğini söyler.

Yaralı Kalbim 9.Bölüm Özeti 11 Şubat Neler Olacak?

Brij ise aile namuslarını kurtarmak için Geet’i öldürmeyi kafaya koymuştur. Dedesi de buna onay vermiştir. Geet hayatta kalmak için Brij’den kaçmaya çalışır fakat yaşadıklarına dayanamaz ve bayılır. Psikopat ve acımasız Brij ne yapar ne eder Geet’i saklandığı yerde bulur. Geet’in ailesi ise Kızlarını Brij’in elinden kurtarmak için çabalar. Bebeğinden hiç bir şekilde vazgeçmeyeceğini söyleyen Geet odasına kapatılır.

Geet’in yardımına babası koşar ve onu evden kaçması için destekler. Geet evden kaçmaya çalışacaktır. Evden kaçabilecek mi bunu izleyerek göreceğiz. Ancak bu kadar istemesine rağmen ilerleyen bölümlerde Geet bebeğini düşürecek. Tüm yaşadıklarına ve Dev’e olan öfkesinse rağmen her şeyi göze alarak bebeğini dünyaya getirmek isteyen Geet büyük bir üzüntü yaşayacak.

Geet ve Maan ise yine karşılaşacak çünkü Maan inkar etse de Geet’i bir türlü aklından çıkaramaz. Aralarında çok yakında aşkın kıvılcımları atılacak. Yaralı Kalbim 9. Bölüm 10 Şubat akşamında yine hüzün dolu ve heyecan dolu bir bölü. İzleyeceğiz. Bu kadar zorbalık görülmemiştir ailenin zoruyla evlendirilen bir genç kızın dolandırılması ve kocası sandığı adamdan hamile kaldığı için bu denli suçlanması oldukça üzücü.

Yaralı Kalbim 10 Şubat perşembe akşamı 9. Bölüm hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

 

<<Yaralı Kalbim 8. bölüm özeti, neler oldu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler

1 Yorum