Yargı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezon Olacak Mı?

Yargı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezon Olacak Mı?

2021-2022 yeni sezon projeleri ekrana gelmeye devam ediyor. Bu projelerden biri de Yargı dizisi oldu. Yargı dizisi çok büyük bir başarı yakaladı. Seyirci katilin ortaya çıkmasının ardından Yargı dizisi ne zaman final yapacak? 2. Sezon olacak mı sorularını merak ediyor. Başrollerinde Kağan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in rol aldığı dizinin akıbeti ve aynı heyecanla devam edip etmeyeceği araştırılıyor.

Yargı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? 2. Sezon Olacak Mı?

Yargı dizisinde şuan için katilin bulunması cezasını çekiyor olması dizinin senaryosunda tıkanmaya neden olmayacak. Çünkü Ceylin’in babasının öldüğü ortaya çıkacak. Onun ölümüne kimin neden olduğu araştırılacak. Çınar’ın cinayeti kendini savunurken işlediği nasıl ortaya çıkacak? Bunlar yanıt bulacak. Ve tüm bunların yanında göründüğü kadar masum olmadığını anladığımız Engin de cezasını çekmeye razı olmayacak.  Elinden geleni yapacak ve içeriden çıkmayı başaracak. Engin’in tekrar cezasını çekmesi için yeniden çabalanacak.

Tüm bunlar yaşanırken Ceylin ve Ilgaz arasında tutkulu bir aşk yaşanacak. Fakat bu aşk çeşitli engellerden dolayı bir çok kez sekteye uğrayacak. Ilgaz ve Ceylin bir çok kez sınanmaya devam edecek. Yargı dizisi için erken final söz konusu değil. Fakat 2. Sezon için aynı şeyleri söylemek mümkün değil. Dizinin 2. Sezon devam etmesi beklenmiyor. Çünkü senaryonun gidişatı bunu gösteriyor.

Güçlü bir oyuncu kadrosu ve alışılagelmişin dışında senaryosuyla çok beğenilen, reytingleri kasıp kavuran dizi Yargı tam tadında final yaparak yeni sezona geçiş gösteremeyecek. Yargı dizisi senaristlerin de başarısıyla bu sezona bu şekilde devam ettirecek. Daha önce Kara Dayı ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerini kaleme alan Sema Ergenekon Yargı dizisiyle adından söz ettirdi. Yargı dizisi ile ilgili erken final söylentileri asılsızdır. Diziyi keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

Yargı dizisi 2. Sezonuyla ekrana gelecek mi sorusunu da sizin için yanıtladık. Dizi aslında yabancı başka bir dizinin uyarlaması şeklinde ekrana gelse de senaryoda büyük ölçüde değişiklik yapıldı. Yargı dizisi yeni sezon için onay alırsa da çok uzun sürmeyecektir. Çünkü uzun sürdüğünde kilitlenecek bir hikayesi var. Eğer kalemşörler tadında bırakırsa ileride de güzel hatırlanacak bir proje.

 

<<Kardeşlerim dizisi Kadir diziden neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>>

Etiketler