Yasak Elma 14 Mart 2022 Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Yasak Elma 14 Mart 2022 Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Fox  Tv’nin uzun ömürlü projesi Yasak Elma 14 Mart 2022 neden yok? Neden yayınlanmıyor?

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Yasak Elma yayın hayatına bir hafta ara verdi. Yasak Elma 21 Mart pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin bir haftalık boşluğu neden verdiği ise henüz net olarak bilinmiyor. Kalabalık oyuncu kadrosuna sahip dizinin bir hafta ekrana gelmemesinin nedeni muhtemelen sıkça karşılaştığımız sağlık sorunları olabilir. İzleyicisinin heyecanla beklediği yeni bölüm bir hafta sonra seyircisinin beğenisine sunulacak.

Yasak Elma dizisi 14 Mart pazartesi akşamı neden yok neden yayınlanmıyor sorusu çokça merak edildiği için açıklamalarda bulunduk. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı dizide heyecan son gaz devam ediyor. En son Doğan ve Yıldız’ın arasında neler yaşanacağı çok merak ediliyordu. İzleyenler merak edilen soruların yanıtını 21 Mart pazar akşamı rötarlı yeni bölüm ile cevap bulacak.

Yasak Elma dizisinin 21 marta ertelenmesi seyirciyi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Bu durumu sosyal medya hesabından yaptıkları yorumlarla dile getirdiler.

Etiketler