Yasak Elma Cansu Kim? Dizideki Rolü Ne?

Yasak Elma Cansu Kim? Dizideki Rolü Ne?

Yasak Elma yüksek kaliteli dizlerden biri olmaya devam ediyor. 4. Sezonuyla ekrana gelen diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Yasak Elma Cansu kim? Dizideki rolü ne? 

92. Bölümünde heyecan üstüne heyecan yaşatan Yasak Elma dizisinde yine dengeler alt üst oldu. Şahika ve Ender yine beş parasız bir şekilde dibe vurdu. Küllerinden yeniden doğmak için bir araya gelen Şahika ve  Ender hemen harekete geçer. Ve Cansu ilk hamleleri olur. Cansu Hasan Ali beyin ölen eşi Filiz’in yeğeni olarak diziye katılsa da aslında Şahika ve Ender’in pavyonda bulduğu bir kadın olarak ortaya çıkacak.

Yasak Elma Cansu Kim? Dizideki Rolü Ne?

Yasak Elma dizisi Cansu kim, dizideki rolü ne soruları şimdiden araştırılırken bu karaktere hayat veren isim Nilperi Şahinkaya olacak. Kendisini daha çok kötü rollerde izlediğimiz Nilperi Şahinkaya  Yasak Elma dizisine yeni bir kötü karakter kazandıracak. Entrikanın zaman zaman gerilimin ve komedinin birleştiği farklı bir dizi projesine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor.

Şahika ve Ender şeytanın bile aklına gelmeyecek yeni planlarıyla Hasan Ali Bey başta olmak üzere Yıldız’dan intikamını alacak. Yıldız’ın ve Hasan Ali Beyin yeni katılan Cansu ile başları büyük derde girecek. Yasak Elma bu kadar uzun süredir ekrana gelip de izleyicinin tutkuyla izlediği nadir dizilerden birisi. Senaryonun bu kadar akıcı ve her hafta izleyiciyi heyecanlandırması uzun ömürlü olmasının en büyük sırrı. Aynı zamanda yeni oyuncuların da diziye katılması çok önemli. Yasak Elma Cansu kim? Sorusunu ayrıntılarıyla ele aldık. Şimdi sıra Nilperi Şahinkaya kimdir?

Nilperi Şahinkaya Kim?

23 Şubat 1988 tarihinde Dakar Senegal’de dünyaya gelmiştir. İlköğretimi Paris’te lise eğitimini ise Bern’de almıştır. 2003 yılında Ankara’ya yerleşmiş ve Charles De Gaulle Fransız Lisesini bitirdi. 2006 Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümüne yerleşmiş ve 2010 yılında mezun olmuştur. Babası diplomat Salim Levent Şahinkaya’dır. Üniversite okurken Deniz Yıldızı isinli dizide rol aldı. Üniversiteden mezun olur olmaz Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol almıştır. Ardından Kayıp dizisinde yer almış ve asıl tanındığı proje Kiraz Mevsimi olmuştur.

Akabinde N’olur Ayrılalım dizisinde Akıncı karakterine hayat vermiştir. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisiyle kariyerinde devam etmiştir. Kim Korkar Hain Kurttan isimli tiyatro oyununda Zerrin Tekindor ve Şükrü Özyıldız ile birlikte sahne almıştır.

 

 

<<Babam Çok Değişti Deniz kimdir öğrenmek için tıkla>>

Etiketler