Yasak Elma Halit Yaşıyor Mu? Talat Bulut Diziye Dönecek Mi?

Yasak Elma Halit Yaşıyor Mu? Talat Bulut Diziye Dönecek Mi?

Yasak Elma dizisinde heyecan ve entrika tüm hızıyla devam ediyor. Yasak Elma Halit Yaşıyor mu Talat Bulut diziye dönecek mi soruları araştırılıyor.

Yasak Elma 90. Bölüm 2. Fragmanda Ender takip edildiğini fark ediyor. Ve Caner’den kendisini takip edenin kim olduğunu bulmasını istiyor. Uzun süren heyecanlı bir takibin ardından Ender’in Halit yaşıyor demesi izleyenleri de Caner’i de şoke etti. Şimdi izleyici Yasak Elma Halit yaşıyor mu? Talat Bulut diziye dönecek mi? Sorularını araştırıyor.

Yasak Elma Halit Yaşıyor Mu, Talat Bulut Diziye Dönecek Mi?

Üst üste yaşanan ayrılıkların ardından son zamanlarda eleştirilerin odağı olan diziye çok geçmeden yeni isimler katıldı. Halit karakterinin diziye dönmesini isteyen kalabalık bir izleyici kitlesi varken dönmesini istemeyen bir kesim de var. Fakat Talat Bulut kişisel instagram hesabından yaptığı açıklamada Yasak Elma dizisine dönmeyeceğini duyurdu. Aynı konu Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç için de yaşandı ve diziye dönmeyeceğini Barış Kılıç birinci ağızdan açıkladı.

Yasak Elma dizisinden senaryo gereği ölerek ayrılan Talat Bulut’un açıklaması olumsuz yönde olmuştur.  Dizide 3 kadını birbirine düşürmüş ve daha sonra ölümü yine bu 3 kadının elinden olmuştu. Sevilen bir karakter olmamasına rağmen diziden ayrılması büyük boşluk oluşturdu. Yasak Elma dizisinde Şahika, Ender ve Yıldız’ı tedirgin eden sahipsiz telefonların kime ait olduğu ise merak edilmeye devam edecek.

Yasak Elma Talat Bulut Diziye Dönecek Mi?

Talat Bulut diziden tamamen ayrıldı kadrodan çıkarıldı. Tekrar diziye dönmesi söz konusu değil tamamen izleyicinin heyecanını diri tutmak son zamanlarda düşüşe geçen reytingleri yükseltmek için senaryoda bu tarz konular işleniyor.

Yasak Elma Talat Bulut Kim?

23 Mart 1956 tarihinde Kars’ın Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelen dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu Talat Bulut, Hacettepe Üniversitesi, Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü kazanmış ancak eğitimini tamamlamamıştır. 1975 senesinde başlayan oyunculuk kariyerine günümüz Yasak Elma dizisi 85. Bölüme kadar devam etmiştir.  Bugüne kadar sayısız projede yer almıştır. En çok ses getiren projesi ise Yasak Elma olmuştur. Kendisini uzun süre Yasak Elma Halit olarak hatırlayacağız.

 

 

<<Yasak Elma Şahika diziden neden ayrıldı öğrenmek için tıkla>> 

Etiketler