Yaşı 19 Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve İrem’in Kıyafetleri Nerden

Yaşı 19 Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve İrem’in Kıyafetleri Nerden

Uzun bir hazırlık aşamasının ardından ekrana gelmek için geri sayıma başlayan Yaşı 19 dizi kıyafetleri, markaları, fiyatları ve İrem’in kıyafetlerini de sizlerle paylaşacağız.

Ekrana gelmesine sayılı günler kalan Yaşı 19 9 Ocak’ta sete çıkıyor ve çok yakında önce bir tanıtım teaserı yayınlanacak. Tanıtım teaserı ve afişinde kullanılan kıyafetler ve aksesuarlarla birlikte dizinin bölüm bölüm bütün kıyafetlerini, ayakkabı ve aksesuarlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Birbirinden ünlü ve dikkat çeken isimlerin yer aldığı dizinin her detayı olduğu gibi görselleri de merak ediliyor.

Yaşı 19 Dizi Kıyafetleri, Markaları Ve İrem’in Kıyafetleri Nerden

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan, Deniz Işın ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin yer aldığı dizide bol bol aşk üçgenleri ve entrika izleyeceğiz. Özellikle genç isimlerin hayat verdiği İrem ve Aylin karakterlerinin kıyafetleri elbiseleri, çantaları, ayakkabıları ve takıları izleyenler tarafından araştırılacak. Bu oyuncuların  hepsi dizide kendilerine biçilen rollerin gerektirdiği tarzlarda giydirilecek.

Zengin ve lüks yaşam süren İrem ve Hülya Avşar’ın canlandırdığı Hale daha şatafatlı kıyafetler taşırken, Aylin ve Deniz Çakır’ın hayat verdiği Bahar daha sade kıyafetler tercih edecek. Hepsinin tarzı ve zevki muhakkak bir izleyici kitlesine hitap edecek. Son zamanlarda dizilerde kullanılan kıyafetler ve akarsular izleyenlerin büyütecinde. Biz de bu konuda araştırmaların fazla olduğunu bildiğimiz için araştırmalar yapıp güncel bir şekilde bölüm bölüm dizi kıyafetlerini paylaşacağız.

Yaşı 19 dizi kıyafetleri ve aksesuarları için sponsor markalar sıraya girmiş durumda. Bu dışarıdan bakıldığında basit gibi görünse de saatinden saç tokasına kemerinden ayakkabısına kadar bütün detaylar çok ince düşünülüyor.

Sizinde özel olarak bulmamızı istediğiniz bir oyuncunun kıyafeti, çantası, aksesuarlarını yorum kısmında talep ederseniz sizin için araştırıp sayfamızda güncel olarak paylaşırız.

 

<<Yaşı 19 dizisi tüm oyuncu kadrosu görmek için tıkla>>

<<Yaşı 19 dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler