Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Sevgilisi Var Mı?

Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Sevgilisi Var Mı?

Yaşı 19 dizisi ekrana gelmek için geri sayıma başladı. Şimdiden dizideki karakterler merak ediliyor. Yaşı 19 dizisi Aylin kim? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?

Ocak ayında çekimleri start alacak ve şubat ayında ekran macerasına başlayacak.  Oyuncu kadrosu karakterleri belirlendi. Dizinin prodüksiyon ekibi tamam. Çekimleri 9 Ocak cumartesi günü başlıyor. Ve birkaç tane stok bölüm çekildikten sonra şubat ayında ilk bölümüyle ekrana gelecek. Her biri birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Yaşı 19 dizisi Aylin kim ayrıntılarıyla paylaşacağız.

Yaşı 19 Dizisi Aylin Kim? Sevgilisi Var Mı?

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkan Tütüncü, Deniz Işın ve Aylin karakterine hayat veren İlayda Alişan dizinin ana isimlerini oluşturuyor. Bahar Şahin diziye Aylin rolü için dahil oldu. Aylin dizinin ilerleyen bölümlerinde İlker karakteriyle aşk yaşayacak. Ancak İlker, İrem ile nişanlıyken Aylin ile yolları kesişecek. Aşkları zorlu sınavlardan geçecek. Dram, aşk ve entrika diziye hakim konu olacak. Yaşı 19 Aylin kim? Sevgilisi var mı?

İlayda Alişan Kim – Yaşı 19 Aylin Kim?

1 Ocak 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2011 yılından itibaren oyunculuk sektöründedir. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı Bana Sevmeyi Anlat, Çukur, Hakan Muhafız, Şampiyon.

2020 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Yıldızı Parlayanlar ödülünü almıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Şampiyon isimli dizide Tolgahan Sayışman ve Erdal Özyağcılar ile birlikte rol almıştır. Kısa bir aranın ardından Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkan Tütüncü ve Deniz Işın ile birlikte Yaşı 19 dizisinde Aylin karakterine hayat verecek.

Yaşı 19 dizisi, Gold Film imzası taşıyor. Senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Yönetmen Ömür Atay. Sırma Yanık Zalim İstanbul, Kardeş Çocukları, Fazilet Hanım Ve Kızları, Güllerin Savaşı, Adını Feriha Koydum dizilerini kaleme almıştır. Hepsi birbirine benzeyen projeler. Yaşı 19 dizisinde de aşk üçgenleri yine çokça yer alacak.

 

<<Yaşı 19 dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler