Yaşı 19 Dizisi Banu Kim? Asena Tuğal Dizileri

Yaşı 19 Dizisi Banu Kim? Asena Tuğal Dizileri

Yaşı 19 dizisi 9 Ocak cumartesi günü sete çıkıyor. Oyuncuların karakter isimleri açıklanıyor. Yaşı 19 dizisi Banu kim, Asena Tuğal dizileri haberimizde.

Yaşı 19 Gold Film imzalı, yönetmenliğini Ömer Atay’ım yaptığı senaryosunu Sırma Yanık gibi önemli bir kalemin yazdığı dizi olarak izleyiciyi şimdiden heyecanlandırıyor. Dizide usta isimlerinde yanı sıra genç karakterler de yer alıyor.

Yaşı 19 Dizisi Banu Kim? Asena Tuğal Dizileri

Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar gibi usta isimlerinden yanında Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve Asena Tuğal yer alıyor. Asena Tuğal Banu rolüne hayat verecek. Yaşı 19 dizisi Banu kim? Asena Tuğal hakkında merak edilenler.

Yaşı 19 dizisinde Banu rolüne hayat veren oyuncu Asena Tuğal son olarak Afili Aşk dizisinde eğlenceli bir rolle izleyici karşısına çıkmıştı. Hülya Yiğiter rolüyle büyük beğeni toplamıştı. Şimdi kendisini Yaşı 19 dizisinde bambaşka bir rolde izleyeceğiz. Yine merak edilen ve dikkat çeken bir rolde olacak. Dizinin kadrosu tamamlandı okuma provaları yapıldı dizi için en uygun mekanlar belirlendi ve 9 Ocak cumartesi sete çıkıyor. Ve Şubat ayında izleyicisiyle buluşacak. Yaşı 19 Dizisi Banu karakterine hayat veren oyuncu Asena Tuğal kim?

Asena Tuğal – Yaşı 19 Banu Kim?

1 Ocak 1984 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu dizi oyuncusudur. 2008 yılından itibaren bu sektörün içimdedir. Dizi oyunculuğu öncesinde TGRT, Show TV ve Kanal D gibi önemli kanallarda muhabirlik yapmıştır. 2006 yılında Miss Turkey yarışmasında 4. Olmuştur. Tekvando ve Kürek sporlarıyla ilgilidir. Boğaziçi Üniversitesinde çift ana dal yaparak Matematik ve Fen Bilimleri fakültesini aynı anda bitirmiştir.

Oynadığı dizileri sıralayalım; Akasya Durağı, Ömre Bedel, Filinta, Kertenkele Yeniden Doğuş ve son olarak Afili Aşk dizisinde rol almıştır. Asena Tuğal 2 yıl birliktelik yaşadıktan sonra Şahin Irmak ile nişanlanmıştır. Birliktelikleri mutlu bir şekilde devam etmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan Şahin Irmakla pandemi bittikten  sonra nikah masasına oturacakları konuşuluyor.

 

<<Yaşı 19 dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler