Yaşı 19 Dizisi İlker Kimdir? Sevgilisi Var Mı, Kaç Yaşında

Yaşı 19 Dizisi İlker Kimdir? Sevgilisi Var Mı, Kaç Yaşında

Yaşı 19 dizisiyle ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Dizinin karakterleri belli olmaya başladı. Yaşı 19 dizisi İlker kimdir? Sevgilisi var mı, kaç yaşında?

Serkay Tütüncü kısa bir ara verdiği ekran macerasına yeniden dönüş yapıyor. Genç oyuncu Yaşı 19 dizisiyle setlere dönüyor. Kısa süre önce final yapan Bay Yanlış dizisinde izlediğimiz keyifli karakterlerden birine hayat veren oyuncu Yaşı 19 İlker olarak yeniden izleyicisiyle buluşuyor.

Yaşı 19 Dizisi İlker Kimdir? Sevgilisi Var Mı, Kaç Yaşında

Deniz Işın’ın Hayat verdiği İrem’in nişanlısı İlker olarak kendisini göreceğiz. Diğer rol aldığı romantik komedi dizilerinden farklı bir projede ve farklı bir rolde izleyeceğiz. Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizide çarpık ilişiklere fazlasıyla yer veriliyor. Yaşı 19 dizisinde de İlker ve İrem nişanlıdır.

Fakat ilerleyen bölümlerde İlker Bahar Şahin’in hayat verdiği Aylin’e aşık olacak. Yine bir aşk çıkmazı ve intikam dizinin ana konusunu oluşturuyor. Yaşı 19 dizisi İlker kim sorusu daha uzun süre araştırılacak. Survivor yarışmasıyla tanışman Serkay’ın ekranların aranan yüzü olması ve yıl içinde ikinci dizisini çekiyor olması büyük bir avantaj.

Serkay Tütüncü Kim? Dizide Kiminle Nişanlı?

07.02.1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Lisans Eğitimini Ege Üniversitesi’nde almıştır. Uzun süre memleketi İzmir’den çıkmamıştır. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giymiş profesyonel sporcudur. 2016 yılında Survivor yarışmasına katılmış finale kadar ilerlemiştir. Gönüllüler takımının başarılı yarışmacılarından biri olarak adını duyurmuştur. Survivor bittikten sonra oyunculuk teklifleri almış ve yaklaşık 4 yıldır birçok dizide yer almıştır.

Acun Ilıcalı Survivor’ın ardından 2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında yayınlanan İnsanlık Suçu dizisiyle birlikte oyunculuğa adım attı. Dizinin kısa sürede final yapmasının ardından Afili Aşk dizisinde Çağatay Ertuğrul ile birlikte rol almıştır. Ardından Yaz dizisi  Bay Yanlış’ta Can Yaman ile birlikte çalışmıştır. Üzerinden çok geçmeden Yaşı 19 dizisinde İlker rolü için kendisine teklif gitmiştir. Ve böylece 2 yıllık oyunculuk kariyerine 4 dizi projesi sığdırmıştır.

 

<<Yaşı 19 dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Yaşı 19 dizisi nerede çekiliyor öğrenmek için tıkla>>

Etiketler