Yaşı 19 Dizisi İrem Kim? Oynadığı Diziler, Nereden Tanıyoruz

Yaşı 19 Dizisi İrem Kim? Oynadığı Diziler, Nereden Tanıyoruz

Son zamanların yıldızı parlayan isimlerinden Deniz Işın Yaşı 19 kadrosuna dahil oldu. Yaşı 19 dizisi İrem kim? Nereden tanıyoruz sorularının adresi olmaya başladı.

Son bir yıl içerisinde 3 farklı dizide rol alarak ekran ışığını herkesin fark ettiği Deniz Işın’ı tanıyacağız. Kadrosunda Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal ve Deniz Işın rol alıyor. Kadro çok güçlü, iddialı ve kaliteli isimlerden oluşuyor. Bunların yanında en önemlisi dizinin hikayesi. Eğer hikaye ve oyuncuların uyumu başarılı olursa dizi izlenecektir.

Yaşı 19 Dizisi İrem Kim? Oynadığı Diziler, Nereden Tanıyoruz

Yaşı 19 dizisinde bir çok projede olduğu gibi yine bir aşk üçgeni izleyeceğiz. Sırma Yanık projesi olduğu hemen kendini belli ediyor. Yazarın kalemi genelde bu tür hikayelere gidiyor. Yaşı 19 dizisinin büyük avantajı usta oyuncuları bir araya getiriyor olması. Yaşı 19 dizisi İrem karakterine hayat veren Deniz Işın da bu isimlerden biri. Henüz geçtiğimiz haftalarda Sefirin Kızı dizisinden ayrılan oyuncu hiç zaman kaybetmeden yeni bir teklif aldı. Ve Yaşı 19 dizisi Cansu olarak karşımıza çıkacak. Serkan Tütüncü’nün hayat verdiği İlker’in nişanlısı İrem karakterine hayat veriyor.

Deniz Işın – Yaşı 19 İrem Kim?

2020-2021 yılının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Deniz Işın kimdir? 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bir çok oyuncu gibi mesleğiyle ilgisi olmayan Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Deniz Işın, daha sonra Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamlamış ve radikal bir karar alarak İstanbul’a yerleşmiştir.

Rotasını oyunculuğun çevirmeye karar vermiş ve 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Şansı iyi gitmiş ve, 2017’de Lysistrata oyununda Lysistrata, 2018’de You Can’t Take It With You oyununda da Alice karakteri için sahneye çıkmıştır. Pek çok reklam filminde yer alarak küçük tecrübeler edinmiştir. Her Yerde Sen dizisinde Merve, İyi Günde Kötü Günde dizisinde Elçin Sangu ise birlikte Seda rölüne ve daha bir kaç hafta öncesine kadar Sefirin Kızı dizisinde Sahra karaleriyle kamera karşısındaydı. Şimdi ise merakla beklenen Yaşı 19 dizisinde İrem rolüyle görev alıyor. Ayrıca Murat Boz’un gece isimli şarkısının klibinde de oynamıştır.

 

<<Yaşı 19 dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>> 

Etiketler