Yaşı 19 Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Yaşı 19 Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV yeni yıla bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Gold yapım imzalı Yaşı 19 dizisi nerede çekiliyor, ne zaman başlayacak? Dizi adresi nerede?

Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’ı 25 yıl sonra tekrar bir araya getiren Yaşı 19 dizisi şimdiden büyük merak konusu oldu. Son günlerin en çok araştırılan isimleri ve dizi projesi oldu. Yaşı 19 dizisinde 19 yaşlarında yaşadıkları yarım kalan aşkın yıllar sonra tekrar karşı karşıya gelmesini izleyeceğiz. Dizide gerçekten alanında en iyi isimler yer alıyor.

Yaşı 19 Dizisi Nerede Çekiliyor, Ne Zaman Başlayacak?

 

Yaşı 19 dizisinin çekimleri Ocak ayında başlayacak ve dizinin Şubat ayında Fox Tv ekranlarında olması bekleniyor. Dizinin çekimleri İstanbul’da olacak. Fakat hangi semtte olacağı ve kesin adresi henüz açıklanmadı. Artık dizilerin çekim adresleri açıklansa dahi kesinlikle ziyaretçi kabul edilmiyor. Dizinin çekim alanları bariyerler ve belirlenen ekipler tarafında kilometreler ötesinde kapatılıyor.

Yaşı 19 dizisi için de belirlenen mekanlar salgın döneminde basından  gizli tutulmaya çalışılıyor. Hiçbir oyuncunun sağlığını tehlikeye atmamak gerektiği için. Ayrıca Gold Yapım teklif götürdüğü oyuncularla bu konuda anlaşma yapıyor. Tüm sağlık koşullarını ve hijyen durumunu en üst seviyede olmasını önceden anlaşma şartlarında yer alıyor.

Yaşı 19 dizisi nerede çekiliyor sorusunu sizler için araştırmaya devam edeceğiz. Fakat bu konuda net bir bilgi versek dahi sizin oyuncuları gidip görmeniz ne yazık ki mümkün değil. Koruma setleri oldukça uzaktan çekiliyor. Yaşı 19 dizisinin konusu da oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. İzleyici sabırsızlıkla dizinin ekrana geleceği günü bekliyor.

Oyuncu kadrosunun güçlü ve sevilen isimlerden oluşması dizinin tutacağı anlamına gelmiyor. Tüm bunların yanında hikayenin de çok iyi bir kalemden çıkıyor olması gerekiyor. Günümüzde çok başarılı isimlerin dizilerinin kısa sürede final yaptığını görüyoruz. Sektör bu konuda oldukça acımasız ne yazık ki.

 

<<Yaşı 19 dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler