Yaşı 19 Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Tüm Karakterler

Yaşı 19 Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Tüm Karakterler

Kanalların dizi yarışına girdiği son günlerde FOX TV bomba bir projeyle geliyor. Yaşı 19 dizisi muhteşem oyuncu Kadrosu ve sıra dışı senaryosuyla çok yakında başlıyor. Yaşı 19 dizisi oyuncu kadrosu ve konusu hakkında detaylar…

Dizi konusunda oldukça seçici olduğunu bildiğimiz Hülya Avşar Yaşı 19 dizisiyle yeniden kamera karşısına geçiyor. Oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Tolga Güleç’in kadrosunda olduğu açıklandığı andan itibaren Yaşı 19  dizisi en çok merak uyandıran konu oldu.

Yaşı 19 Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Tüm Karakterler

Gold Film yapımı Yaşı 19 dizisinin çekimleri ocakta başlayacak. Dizinin hazırlıkları sürüyor. Fox Tv’de şubat ayında yayınlanması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor. Dizinin kadrosuna son olarak iki yeni isim daha dahil oldu. İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü ekibe son olarak katılan isimler. Dizinin oyuncu kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Tolga Güleç, Miray Daner, Selen Uçer, Rüçhan Çalışkur, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü yer alıyor. Yaşı 19 dizisi konusu, oyuncu kadrosu ve karakterlerini tanıyalım.

Yaşı 19 Dizisi Hale – Hülya Avşar Kimdir?

10.10.1963 tarihinde Balıkesir Edremit’te dünyaya gelmiştir. Katıldığı güzellik yarışmasında 1. Olduktan sonra daha önce evlenip boşandığı ortaya çıktığı için tacı elinden alınmıştı. Bu olay sonrasında daha çok tanınan Hülya Avşar, sahnelerin ve ekranların aranan yüzlerinden biri olmuştur. Hülya Avşar’ın 8 yıl evli kaldığı Kaya Çilingiroğlu’ndan bir kızı vardır. Hülya Avşar’ın rol aldığı projeler nelerdir? Son olarak Kösem Sultan dizisinde, İntibah, Sevginin Gücü, Süper Yıldız, Ah Bir Zengin Olsam, Savunma, Zümrüt, Kadın İsterse, Kadın Severse.

Yaşı 19 Dizisi Harun – Mehmet Aslantuğ Kimdir?

25.09.1961 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Mehmet Aslantuğ 5 kardeştir. Oyunculuğa olan merakı okulu yarıda bırakmasına neden olmuştur. Ve profesyonel anlamda oyunculuğa adım atmıştır. 1996 yılında kendisi gibi oyuncu olan  Arzum Onan ile evlenmiştir. Sıcak Saatler, Bir İstanbul Masalı, Hanımın Çiftliği, Racon, Ailem İçin, Gecenin Kraliçesi, Ben Onu Çok Sevdim, Veda,  Göç Zamanı, Canım Babam, Hanımın Çiftliği, Hırsız, Merder ve Kardeş Çocukları rol aldığı projeleridir. Mehmet Aslantuğ, Yaşı 19 dizisi oyuncu kadrosuna katıldığını açıklamıştır.

Yaşı 19 Dizisi Bahar – Deniz Çakır Kimdir?

31.12.1982 tarihinde Ankara dünyaya gelmiştir. Ayrancı Süper Lisesinden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kadın İsterse dizisiyle ekran yolculuğuna başlamış ve kendisine bu dönemde hocalık  Cihan Ünal yapmıştır. Deniz Çakır’ın rol aldığı projeler; 2004-2006 Kadın İsterse, Yaprak Dökümü, İki Arada Aşk, Evet Benim / İşte Benim, Avrupa Yakası, Kung Fu Panda, Donkey Xote, İffet, Muhteşem Yüzyıl, Yasak, Konuşan Resimler, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yaşı 19 Dizisi Timur – Tolga Güleç Kimdir?

Kendisini en son Kefaret dizisinde konuk oyuncu olarak izlediğimiz Tolga Güleç, Yaşı 19 oyuncu kadrosunda yer alacak. 20 Eylül 1981 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiş ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalıyla birlikte lisans eğitimini tamamlamıştır. Poyraz Karayel, Son Çıkış, Hayat Ağacı, Adını Kalbime Yazdım, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Gece Gündüz, Hatırla Sevgili, Kırık Kanatlar, Fazilet Hanım ve Kızları, Leke, Kefaret dizilerinde boy göstermiştir.

Miray Daner Kimdir?

Miray Daner, 15 Ocak 1999 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuğa 7 yaşında başlamış ilk olarak Papatyam dizisinde 121. bölüm Metin Akpınar’ın torunu Gonca’yı oynamıştır. Dersimiz Atatürk filminde Sabiha Gökçen’in küçüklüğünü canlanmıştır. İlk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır. Medcezir dizisinde Beren Beylice karakterini canlandırmıştır. Vatanım Sensin dizisindeki Hilal karakteriyle çıkışı  yakalamıştır. Ayrıca Çınar Ağacı, Arkadaşım Max ve Hürkuş Göklerdeki Kahraman filmlerinde rol almıştır.

Yaşı 19 dizisi bütün oyuncuları açıklandığı anda haberimizde yer alacaktır. Şimdi açıklanan tüm karakterleri sizlerle paylaştık. Faruk Turgut’un patronu olduğu Gold Yapım başarılı bir diziyi izleyiciyle buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Hülya Avşar’ın prensipte anlaştığı yeni dizi projesi hayranlarını çok sevindirdi. Kendisine başarılar dileriz.

Rüçhan Çalışkur Kimdir?

Tam adı Zeynep Rüçhan Çalışkur’dur. Rüçhan Çalışkur, 13 Şubat 1947 Trabzon doğumludur. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1979 yılında Devlet Tiyatroları kadrosuna girdi. Uzun yıllar tiyatroda oyunculuk yapan Rüçhan Çalışkur, 2002 yılında Unutma Beni dizisi ile kamera karşısına geçti. Şimdiye dek birçok tiyatro, film ve dizide rol alan oyuncu ayrıca seslendirme de yapmıştır. Rüçhan Çalışkur, son olarak 2018 yılında Avlu dizisinde Nilgün karakterini ve 2019 yılında Sen Anlat Karadeniz dizisinde Hanife karakterini canlandırdı.

 

Selen Uçer Kim?

Tam adı Leyla Selen Uçer’dir. Selen Uçer, 25 Nisan 1973 İstanbul doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi Oyuncuları İstanbul Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nde eğitim gördü. Chicago Roosevelt Üniversitesinde burslu olarak oyunculuk ve tiyatro alanında yüksek lisans yaptı. New York’da Ensemble Studio Theatre tiyatrosunda stajyer oyuncu olarak sahneye çıktı. 2003 yılında kendi yazdığı Amerikan Rüyası adlı oyununun başrolünü üstlendi. 2005 yılında Türkiye’ye dönüş yapan oyuncu 2005 yılında Kantocu müzikaliyle Afife Jale-Sadri Alışık En İyi Yardımcı Müzikal Oyuncusu ödülünü aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimini Bir İstanbul Masalı dizisi ile yaşadı. Ardından Binbir Gece dizisinde Emel karakterini canlandırdı. Birçok tiyatro, dizi ve filmde oynayan oyuncu son olarak 2019 yılında Leke dizisinde Serpil Zengin karakterini canlandırdı.

Yaşı 19 Dizisi Aylin – İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 1 Ocak 1998 İstanbul doğumludur. İlayda Alişan, 1.58 metre boyunda 48 kg ağırlığındadır. Behçet Kemal Çağlar Lisesi mezunudur. İlk oyunculuğa küçük yaşından adım atmış 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara gelmiştir. Daha sonra Rüya, Bana Sevmeyi Anlat,  Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı dizilerinde rol aldı. Asıl çıkışını 2017 yılında Çukur dizisinde Akşın karakteri ile yaptı. Son olarak 2019 yılında Şampiyon dizisinde Neslihan karakterini canlandırdı.

 

Yaşı 19 Dizisi İlker – Serkay Tütüncü Kimdir?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 İzmir doğumludur. Serkay Tütüncü, 2007 – 2012 tarihleri arasında İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor Kulübü’nde amatör olarak futbol oynadı. Ege Üniversitesinden mezundur. Survivor 2016 yarışmasında Serkay Tütüncü gönüllüler takımında yarışmıştır. Avatar Atakan ile adını finale ilk yazdırmış ancak sms oyları sonucu ikinci olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini 2018 yılında İnsanlık Suçu dizisinde Gökhan Gökdemir karakteri ile yaşadı. Ardından 2019 yılında Afilli Aşk dizisinde Volkan Çekerek karekterini son olarak da 2020 yılında Bay Yanlış dizisinde Ozan Dinçer karakterini canlandırdı. Ayrıca 2014-2017 yılları arasında Para Bende programının sunuculuğunu yapmıştır.

Asena Keskinci Kimdir?

Tam adı Reyhan Asena Keskinci’dir. Asena Keskinci, 20 Eylül 2001 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü’nden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini küçük yaşta 2005 yılında Hırsız Polis dizisinde oynayarak başladı. Ardından birçok reklam, film ve dizi de rol aldı.

Asıl tanınması 2007-2010 yılları arasında yayınlanan Bez Bebek dizisinde Yağmur karakteri ile oldu.
Asena Keskinci, 2009 yılında Aslan Max tarafından, Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ve 2010 yılında TRT Kadın Ödülleri kapsamında, Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ödüllerini aldı.

2018 yılında Nuri Bilge Ceylan’ın Ahlat Ağacı sinema filminde Sinan’ın kız kardeşi Yasemin karakterini canlandırdı. Son olarak ise 2020 yılında Mehmet Tanrısever’in yazıp, yönettiği Keman Ağıtları sinema filminde rol aldı.

Yaşı 19 Dizisi Banu – Asena Tuğal Kimdir?

Asena Tuğal, 1 Ocak 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. Oyunculuktan önce TGRT, Show TV ve Kanal D gibi kanallarda muhabirlik yaptı. 2006 yılında Miss Turkey yarışmasında 4. oldu. Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Fen Bilimleri Fakültesi mezunudur. Akasya Durağı, Ömre Bedel, Filinta, Kertenkele Yeniden Doğuş dizilerinde rol aldı. Son olarak Afili Aşk dizisinde oynadı. Asena Tuğal, Şahin Irmak ile nişanlıdır.

 

<<Yaşı 19 dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

<<Akrep dizisi oyuncu kadrosunu öğrenmek için tıkla>>

Etiketler