Yavuz Ramo Dizisinden Neden Ayrıldı? Yiğit Özşener Hangi Diziye Geçti?

Yavuz Ramo Dizisinden Neden Ayrıldı? Yiğit Özşener Hangi Diziye Geçti?

Ramo dizisi 25 Aralık cuma yayınlanan yeni bölümde nefesler tutuldu. Dizinin kilit isimlerinden Yavuz öldü. Yavuz Ramo dizisinden neden ayrıldı? Yiğit Özşener hangi diziye geçti?

Cuma akşamları yayınlanan aksiyon ve macera konulu dizide Yavuz karakterine hayat veren Yiğit Özşener diziden ayrıldı. Fidan halanın ölmesine Sebep olan Yavuz’dan intikamını almak için her yolu deneyen Ramo hiç düşünmeden Yavuz’u vurdu. Yiğit Özşener’in diziye veda ettiğini resmi instagram hesabından paylaşıldı.

Yavuz Ramo Dizisinden Neden Ayrıldı? Yiğit Özşener Hangi Diziye Geçti?

Yavuz’a veda şu sözlerle yapıldı: “Dünyalılar! Dünya gücün değil vicdanın etrafında döner, ve zaman hep değilse de sıklıkla hak edilmemiş payeleri geri almayı da hak edişmiş ama verilmemiş olanları vermeyi de bilir. Yavuz Bey sizleri selamlar ve perde kapanır.” Çok anlamlı ve manidar bir açıklamayla Yavuz’un vedası doğrulanmış oldu. Girdiği her rolü başarıyla yerine getiren Yiğit Özşener daha önce Ezel dizisinde sevimsiz bir karakter olsa da aynı Ramo’da olduğu gibi kilit bir karaktere hayat veriyordu. Kendisini yaptığı ters köşe hamleleriyle hatırlayacağız.

Ramo Dizisi Yavuz Neden Ayrıldı?

Yavuz her ne kadar Ramo’ya karşı hata üstüne hata yapmış olsa da diziden ayrılması büyük bir eksiklik olacak. Yiğit Özşener Ramo dizisinden neden ayrıldı sorusuna gelince  Oyuncunun diziden ayrılma nedeni tamamen senaryodan kaynaklı. Senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Kendi tercihi değildi. Yiğit Özşener’i yeni en kısa zamanda projelerde görmek ümidiyle kendisine başarılar dileriz.

Yiğit Özşener Kim?

6 Nisan 1972 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Avukat bir baba ve ev hamımı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Fransızca ve İngilizce bilmektedir.  Lisans eğitimini sanıldığı gibi oyunculuk ve televizyon üzerine değil İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği üzerine yapmıştır. Koç Üniversitesi’nde 1997 yılında İşletme bölümünden master yaptı.

Stüdyo Oyuncuları seçmelerine katıldı ve başarılı oldu. 1995 yılında başladığı oyunculuk kariyeri günümüze kadar devam etti. Rol aldığı Dizi ve filmler; Herkes Kendi Evinde, Üzgünüm Leyla, Model, Karanlıkta Koşanlar, Yeşil Işık, O Şimdi Asker, Unutma Beni, Zeybek Ateşi, Estağfirullah Yokuşu, Prens, Kankam ve Ben, Giz, Cruda, 24 Saat, Arapsaçı, Apartman, Çalınan Ceset, One Day İn Europe, Gece, Rüzgarlı Bahçe, Tombala, Last Look, Rüya Gibi, Dudaktan Kalbe, Kayıp, Güneşi Gördüm, Ezel, Aşk Tesadüfleri Sever, Kaybedenler Klübü, Dedemin İnsanları, Ramo.

 

 

<<Ramo dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

<<Ramo dizisi nerede çekiliyor görmek için tıkla>>

Etiketler