Yeşilçam Dizisi Mine Kim? Söylediği Şarkılar

Yeşilçam Dizisi Mine Kim? Söylediği Şarkılar

Blue Tv’de yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Yeşilçam dizisi Mine kim? Söylediği şarkılar ve sözleri.

1960’lı yılların Türkiye’sinde Yeşilçam’ı konu alacak bir dönem dizisi geliyor. Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu’nu bir araya getiren dizide Selin Şekerci de yer alıyor. Selin Şekerci dizde bol bol şarkı söyleyecek. Oyuncunun dizide rolü gereği söylediği şarkıları sizlerle paylaşacağız. Yeşilçam dizisi izleyici in büyük bir sürpriz oldu. Gerek oyuncu kadrosu gerekse konusuyla herkes nasıl bir işin ortaya çıkacağını merak ediyor. Özellikle Yeşilçam Dizisi Mine kim sorusunu sizler için ayrıntılarıyla paylaşıyoruz.

Yeşilçam Dizisi Mine Kim? Söylediği Şarkılar

Mine 1960’lı yıllarında gazinoların revaçta olduğu dönemde meşhur bir gazinoda şarkı söyleyen ve sevilen bir ses sanatçısına hayat verecek. Bu rolü canlandıran isim Selin Şekerci. Selin Şekerci son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde rol almıştı fakat dizinin kısa sürede final yapmasıyla tekrar kameralara ara verdi. Kısa bir aranın ardından bambaşka bir rolle izleyici karşısına çıkıyor.

Selin Şekerci Kimdir?

1989 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Henüz lise yıllarında İzmir’de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. İstanbul’a yerleştikten sonra çeşitli reklam filmlerinde rol aldı. Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turcell reklamlarında oynamıştır. Aslı Enver ve Pelin Karahan işe birlikte Kaçak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini canlandırdı.

2010 yılında Melekler Korusun isimli dizide Özge Özpirinçci ile birlikte duygusal ağırlıklı üniversite ve gençlik konulu dizide rol almıştır. İlk sinema oyunculuğunu Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol alarak yaşamıştır. 2012 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliği üstlendiği Benim İçin Üzülme dizinde görev aldı.

En başarılı olduğu proje ise Kaçak Gelinler dizisidir. Ardından Acı Aşk, Rengarenk, Kaçın Kurası, Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Sevgili Komşum, Kızım ve Çatı Katı Aşk dizilerinde rol almıştır. Şimdilerde Blue Tv’de okuma provalarının başladığı Yeşilçam dizisinde Mine rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Dizi günümüzden yaklaşık 60 yıl öncesini konu aldığı için dizideki rolü gereği kostümler, makyajlar. Nedeniyle tanımakta zorluk çekeceğiz. 

 

<<Yeşilçam dizisi Kuvvet kim görmek için tıkla>>

Etiketler