Yeşilçam Dizisi Tülin Kim? Sevgilisi, Yaşı

Yeşilçam Dizisi Tülin Kim? Sevgilisi, Yaşı

1960lı yılların Yeşilçam günlerine yeniden döndüğü yeni dizi Blue Tv’de ekrana gelecek. Yeşilçam dizisi Tülin kim? Sevgilisi ve Yaşı nedir? haberimizde.

Son olarak Öğretmen dizisinde izlediğimiz Afra Saraçoğlu dijital platform dünyasında yer alacak. Çağatay Ulusoy ile partner olacak olan güzel ve genç oyuncunun dizideki karakter ismi de açıklandı. Yeşilçam dizisinde Tülin olarak izleyici karşısına çıkıyor. Şu sıralar oldukça popüler olan dijital platformlar gün geçtikçe artıyor. Bazı oyuncular televizyon dizilerinden kaçıyor fakat Blue TV, Netflix ve yayın hayatına yeni başlayan Exxen gibi internet dizilerinde rol almayı tercih ediyor.

Yeşilçam Dizisi Tülin Kim? Sevgilisi, Yaşı

Dijital platformu tercih etmeleri dizi sürelerinin daha kısa ve bölüm sayılarının uzun olmaması oyuncuların tercihini etkiliyor. Afra Saraçoğlu Yeşilçam dizisinde Tülin karakteriyle izleyiciyi etkilemeyi başaracak. Ve bu onun için güzel bir deneyim olacak. Çağatay Ulusoy başarılı bir oyuncu ve yanında güzel bir deneyim elde edecek. 60’lı yılların Yeşilçam’ını konu alacak dizinin yönetmen koltuğunda Çağan sormak gibi bugüne kadar tüm projeleri iyi yerlere gelmiş bir isim yer alıyor. Senaryosunu ise Levent Çentek kaleme alıyor.

Yeşilçam Dizisi Tülin Kim? Afra Saraçoğlu

2 Aralık 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve reklam oyuncusudur. Afta Saraçoğlu 23 yaşında ve sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu’dur. Rol aldığı Diziler, Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde Ece rolüyle başrol oynamıştır. Kardeş Çocukları dizisinde Hayat Çetin ve son olarak Fox Tv’de yayınlanan ve kısa ömürlü olan Öğretmen dizisinde Gizem Bozkurt rolüne hayat vermiştir.

Rol aldığı televizyon ve sinema filmleri ise şöyle, İkinci Şans, Kötü Çocuk, İyi Oyun ve Aşk Bu Mu. Kendisi son zamanların en popüler isimlerinden biri olan Afra Saraçoğlu 3,4 milyon takipçiye sahiptir. Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile fotoğraflarını paylaşmaktan çekinmiyor. Mert Yazıcıoğlu da geçtiğimiz günlerde düşük reytinglerden dolayı final yapamadan ekrana veda eden Bir Annenin Günahı dizisinde rol almıştı.

Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde Elele dergisinin kapak kızı olmuş ve birbirinden güzel pozlar vermiştir. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam dizisinde Tülin rolüyle izleyicisiyle buluşuyor. Kendisine başarılar dileriz.

 

<<Maraşlı dizisi tüm oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler