Zehirli Çiçekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu-Exxen

Zehirli Çiçekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu-Exxen

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayına başlayacağı EXXEN adlı internet dijital platformunda yer alacak Zehirli Çiçekler dizisi oyuncu kadrosu, konusu, ne zaman başlayacak haberimizde.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde Exxen adlı bir dijital program kuracağını açıklamıştı. Ardından platformda yer alacak birçok dizi, film, belgesel ve programlar olacağını belirtmişti. Exxen içerisinde yer alacak yapımlar yavaş yavaş açıklanıyor. Yayına başlayacağı az bir süre kalan Exxen’de yer alacak önemli dizilerden biri de Zehirli Çiçekler dizisidir.

Zehirli Çiçekler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

 

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen’e dahil ettiği projelerden Zehirli Çiçekler dizisi olacak. İbrahim Büyükak’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolde yer alacağı Zehirli Çiçekler dizisinde üç kadının hayatı konu alınacak. Üç zengin kadının eşleri ile olan ilişkileri, aile hayatları, çekişmeleri, aşk, ihanet, entrikalar üzerine kurulu Zehirli Çiçekler dizisi ile ilgili konusu hakkında net bir açıklama yapılmadı. Dizinin senaryosu ve konusu sır gibi saklanıyor. Dizinin konusu hakkında resmi açıklama yapıldığında sayfamızda güncel olarak paylaşacağız.

Zehirli Çiçekler dizisi ile ilgili İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı başrolünde kendi olacağıdır. İbrahim Büyükak ilk kez dizi senaristliği üstleniyor. Daha önce Çok Güzel Hareketler Bunlar güldürü programında skeç yazan oyuncu sonrasına sinema filmleri kaleme almıştı. İbrahim Büyükak’a hangi oyuncular eşlik edecek henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin Exxen dijital platformunda yayınlancağı kesinleşti. Exxen’in 1 Ocak 2021 itibari ile faaliyete geçmesi ile Zehirli Çiçekler dizisi de en kısa zamanda yayınlanmaya başlayacaktır. Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi netlik kazandıkça sayfamızda güncel olarak paylaşacağız.

 

İbrahim Büyükak Kimdir?

İbrahim Büyükak, 20 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur. Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. BKM Mutfak kadrosuna katılan son üyelerdendir. İlk oyunculuk deneyimini Çok Güzel Hareketler Bunlar güldürü programında skeçlerde oynayarak yaşadı. Burada oyunculuk yaparken program için oyun yazdı ve yazdığı oyunlar beğenildi. Ardında 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın kanalı Tv8’de Eser Yenenler ve Oğuzhan Koç ile birlikte 3 Adam show programını sundular. Bkm mutfak ekibi ile birçok sinema filminde oynadı. Bunlardan Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar, Küçük Esnaf, Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı sinema filmleri beğenildi. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2015 yılında Bana Baba Dedi dizisindeki Cüneyt karakteri ile yaşadı. Son olarak 2020 yılında Tutunamayanlar dizisine konuk oyuncu olarak katıldı. Acun Ilıcalı ile Exxen için İlginç Olaylar ve Zehirli Çiçekler projeleri için anlaştı.

 

 

<<Vahşi Şeyler dizisi oyuncu kadrosunu görmek için tıkla>>

Etiketler