Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak 2021 Puan Durumu?

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak 2021 Puan Durumu?

Zuhal Topalla Sofrada 2020-2021 sezonuna başarılı bir şekilde devam ediyor. Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak gelinin puan durumu ne?

Zuhal Topal’ın sunumuyla  ekrana gelen ve aynı zamanda tarafsız jüriliğini izlediğimiz  yarışmanın her bölüm sonunda verilen puan durumunu paylaşacağız. Her günün sonunda çorbadan ara sıcağa ana yemekten tatlıya kadar değerlendirilir ve günün sonunda her gelinin puan durumu belirlenir. Kayınvalideler kendi gelinlerini düşünerek genelde acımasız eleştirilerle düşük puanlarına sebep arıyorlar. 19 Ocak salı günü puan durumunda da aynı şeyler yaşanacak.

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak 2021 Puan Durumu?

19 Ocak Kadriye hanım ve gelininin yemekleri değerlendirilecek. 18 Ocak puan durumu şöyleydi, pazartesi günü yarışan Beyza gelinin kayınvalidelerden aldığı puanlar: Ayşe hanım 5, Pakize hanım 6, Kadriye hanım 4, Şengül hanım ise 4 puan verdi. Kadriye hanımın eksiksiz bir menüye 4 puan vermesi hem Zuhal  hanımı hem de gelin ve kayınvalideyi çok şaşırttı. 19 Ocak salı günü yayınlanan bölümde yarışan Kadriye hanım verdiği puandan pişman olduğunu dile getirse de iş işten geçmişti. Beyza’nın kayınvalidesi Kadriye hanımdan aldığı düşük puanlar nedeniyle Kadriye hanıma karşı tepkili bir şekilde geldi.

Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak 2021 tarihinde Kadriye hanımın tahmini puan durumu 3-4-4-4 olacak. İlk gün gösterdiği sivri dilli ve yüksek sesli hareketlerinden eser kalmayan Kadriye hanımım gelini başta dünkü  kayınvalideden olmak üzere düşük puanlar alacak. Zuhal Topalla Sofrada 18-22 Ocak tarihleri arasında günlük puan durumunu kaçıranlar için haberimizde paylaşacağız. Gündüz kuşağı programları arasında yer alan Zuhal Topalla Sofrada 19 Ocak 2021 puan durumunu paylaştık. Konuyla ilgili değişiklik olursa güncelleme yapılacaktır.

Sizler bu hafta yarışan gelin ve kayınvalideler arasında favori gösterdiğiniz isim kim? Hangi gelinin kazanmasını daha adil buluyorsunuz?

 

<<Zuhal Topalla Sofrada 18-22 Ocak haftanın yemeği Falafel nedir, tarifi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler