Zuhal Topalla Sofrada 22 Ocak Kim Kazandı? Hangi Gelin?

Zuhal Topalla Sofrada 22 Ocak Kim Kazandı? Hangi Gelin?

Zuhal Topalla Sofrada Hafta içi her gün evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Zuhal Topalla Sofrada 22 Ocak kim kazandı? Hangi gelin?

Bu hafta yine birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideler yer alıyor. Bütün kayınvalideler yine çok sivri dilli ve dik başlı. Hepsi gelinlerine çok güveniyor. Yarışmanın formatından biraz bahsedelim. 5 gelin ve 5 kayınvalide yarışıyor. Ellerini. Lezzetine ve zamanı kullanma yeteneklerine güvenen Gelinlerin yaptığı yemekler diğer kayınvalideler tarafından oylanıyor ve haftanın finalinde en yüksek puanı alan gelin yarışmanın birincisi oluyor.

Zuhal Topalla Sofrada 22 Ocak Kim Kazandı? Hangi Gelin?

Zuhal Topal’ın puanlaması ise her şeyden daha önemli. Zuhal Topal puanlamasını gizli yapıyor. Bu da haftanın son gününe kadar kazanan yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeyi güçleştiriyor. Zuhal Topal’ın 18-22 Ocak arasında yarışacak olan gelin ve kayınvalideleri sizlerle açıklanır açıklanmaz paylaşacağız. Bu hafta en dikkat çeken kayınvalide hiç şüphesiz fenomen olmaya geldiğini söyleyen ve ağa kızı olduğunu her fırsatta dile getiren Kadriye hanım olacak. İlk gün yarışan Feyza da Kadriye hanımın tepkileri karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor.

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında yine zaman zaman tansiyonun yükseldiği zaman zaman gerilimin tırmandığı bir hafta izleyenleri bekliyor. Hepsi kazanmaya odaklı bir şekilde gelen fakat aldıkları puanları kabul etmekte zorluk çeken hepsi birbirinden iddialı 5 gelin ve kayınvalidenin yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak ödülü kim kazandı? Hangi gelin sorusunu sizlerle paylaşacağız.

Zuhal Topalla Sofrada şuan için kendisinden başka rakibi olmayan bu formatta yayınlanan tek program. Ve bu yüzden ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Siz program hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

<<Gelinim Muftakta 22 Ocak bilezikleri kim aldı, kim elendi öğrenmek için tıkla>>

Etiketler