Zuhal Topalla Sofra’da Şenay Hanım Kim? Neden Diskalifiye Edildi?

Zuhal Topalla Sofra’da Şenay Hanım Kim? Neden Diskalifiye Edildi?

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında diskalifiye  şoku yaşandı. Zuhal Topalla Sofra’da Şenay Hanım kim? Neden diskalifiye edildi?

Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında Şenay hanım isimli kayınvalide yarışma boyunca sarf ettiği hakaret içerikli sözleri nedeniyle haftanın finalinde yarışmacının diskalifiye kararı verildi. Zuhal Topal yarışmacının yaptığı aşağılayıcı sözleriyle ve tavırlarına daha fazla tolerans göstermedi ve masadan kovdu.

Zuhal Topalla Sofrada yarışması Şenay kim sorusu çok araştırıldı. Şenay hanım oğluyla nişanlı olan gelini ile yarışmaya katıldı. Şenay hanım Gelinini çok sevdiğini onun çok hareketli olduğunu ve servislerde gecikmeyeceğini dile getirdi. Özellikle yaş itibariyle diğer kayınvalidelerden büyük olan Yosma hanıma dişleriniz kesmez diye düşündüğümüz için yumuşak yaptık demesi Zuhal Topal’ı çileden çıkardı.

Zuhal Topalla Sofra’da Şenay hanımın İzmirli olduğunu biliyoruz. Gelinin 30 yaşında ve tam bir maç tutkunu olduğunu nişanlısıyla Göztepe maçında tribünde tanıştığını söyledi.

<<Zuhal Topal kimi diskalifiye etti görmek için tıkla>>

Etiketler